Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Chodzą różne domysły, jakoby Pater i Filipek są odmiennej orientacji. O ile położenie Filipka można jeszcze zrozumieć. O tyle Pater dla mnie jest człowiekiem enigmą działając wedle schematów które przeciętniemu człowiekowi trudno zrozumieć.
Skoro są jakieś domysły co do orientacji Patera czy są również jakieś dowody?
Ponoć chłopak się męczy kryjąc się ze swoimi preferencjami tym bardziej jest to dziwne jeśli okazałoby się to prawdą ponieważ region geograficzny w którym Pater mieszka słynie z otwartości na osoby homoseksulane czy też transpółciowe.
Mowa o Tajlandii, Kambodży, Laosie, Wietnamie czy też Filipiny.
Widok dwóch gejów trzymających się za rączki czy też częstotliwość występowania trans kobiet jest czymś tam normalnym a nawet wręcz powszechnym.
Drugim miejscem na świecie otwarty na te tamaty również jest Ameryka Południowa.
Dało też mi to do myślenia, jak krótko po przylocie do kambodży bardzo się podekscytował na widok Ladyboya.... Mógł być też co prawda szok kulturowy
  • 13
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

mial laske jakas we wroclawiu, jest tez seria wakacje z blondynką. do woja go nie wzieli m.in. przez liczne tiki nerwowe :)


@lskx: Miał łaskę we Wrocławiu, miał łaskę w Rosji.
Jak tłumaczył rozszedł się bo były wobec niego oczekiwania pokroju założenie własnej rodziny i udomowienie się...
Praca na etacie....
Miał niby plemiennej żonę Khmerke na,którą. Przepisana jest ziemia ale może być to kit.
@Towarzysz_Sobaka: o plemiennej nie wiedziałem xD. ale to jest jełop straszny. Pierwsza seria super. nawet to nudne pranie gaci, ale to pokazywało troche odległość ijak on to mowi "trud" potem pewnie byloby spoko gdyby sie nie odzywał :D
@Towarzysz_Sobaka: nie wierzę w żadne dziewczyny.
Gadać do kamery można.
Jarek na emigracji z „żoną” nawet u machaja był, czyli z kuzynką podająca się za żonę.
Żaden problem chłopaka nazwać kolegą a koleżankę swoją dziewczyna
Można nawet chodzić za rękę z dziewczyną. Próbować być normalnym. Aż do momentu, gdy zda sobie sprawę, że nic z tego nie wyjdzie. Że zmienić siebie sie nie da