Wpis z mikrobloga

zawsze mnie irytuje jak zachód pokazuje polske jak jakąś białą utopie, ci ludzie nie mają pojęcia jaka tu jest bieda i korupcja, jakie wały sie tu robi codziennie żeby okraść obywatela, ci prawicowcy z zachodu by spierdzielali do swojego "lewackiego piekła" po trzech dniach życia w polsce powiatowej, i prawdopodobnie uważają polaków za podludzi w porównaniu do szwedów, czy niemców.
no ale nie ma murzynów na tym jednym zdjeciu metra wiec based tradcath poland ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #bekazkatoli
sruk - zawsze mnie irytuje jak zachód pokazuje polske jak jakąś białą utopie, ci ludz...

źródło: twitter_polskie_metro_alt_right_report

Pobierz
  • 238
@Linnior88 zależy jak rozumiesz biedę, w skali świata biedy w Polsce nie ma żadnej, w skali tej europejskiej 6,75 dolara dziennie takich osób jesr w Polsce kilka raxy mniej niż na UA

Plus nie można też odchylać sie w druga strine i patrzeć tylko na najbiedniejsze 5%, Ukraina a Polska to dwa różne światy, Polska jest normalnym krajem europejskim a Ukraina jest tak pół Europa pół bambustan
@leeaxe: @Little_Makak - leeexe twoje wykresy sa po prostu DEBILNE - szczegolnie ten pierwszy - tak chamskiej manipulacji skala to ja nie widzialem dawno. Kuzwa roznica miedzy Polska a innymi krajami to jest po prostu to ze w pierwsze 4 slupki z innych krajow zbitow po chamsku w 1! Polska nie jest tez w pulapce sredniego rozwoju tak jak nie sa nasi sasiedzi.
@sruk: Taa, Metro in Poland.
Tylko mało który Amerykanin ogarnie, że to jedna z dwóch linii...
...na cały kraj.

A do nie tak dawna była tylko jedna linia.
Moje zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wracając z polibudy wrzuciłem zdjęcie adolfa (jak się potem okazało, to jakiś działacz nowoczesnej był) na 4chana i stamtąd poszło w świat. Eh, szkoda, że nie mam jak udowodnić tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
XDDDDDDDDDDDDDDDD


@czescmampytanie: Piękny kontrargument. Na tle przywołanych przez OPa małych krajów europejskich jest zdecentralizowana, na tle nawet takiej Francji z Paryżem. Chcesz podyskutować?

rozwarstwiona społecznie w paskudny sposób jak na ukrainie


@Linnior88: Porównywanie Polski do Ukrainy to odklejenie. Sranie do wiadra też, są takie przypadki, ale to skrajnośc a nie obraz całego społeczeństwa. Oczywiście to nie tak że problemu nie ma, ale nie ma co się nakręcać w drugiej banieczce,
w Polsce bieda i wysoka korupcja xDDDD?


@bastianbastiante Dość wysoka ale nie jest nazywana korupcją a defraudacją środków publicznych, kraść trzeba umieć i widać wychodzi to naszym politykom ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Bieda jest, wystarczy wyjechać poza miasta wojewódzkie
@sruk: dokładnie, zapraszam każdego kto uważa że życie w naszym kraju to chillera utopia do rodzimej dziury Nowy Sącz na południu Polski. Brak chęci do życia i myśli samobójcze gwarantowane. Zarabiasz najniższą, musisz mieszkać z rodzicami albo na drogim wynajmie, żyjesz między milionerami, którzy się dorobili firm w latach 90 na transformacji i z którymi nie masz żadnej szansy na konkurencje w przypadku swojego biznesu.

Gdyby nasz kraj był taki fantastyczny
@sruk: bieda i patologia jakie by nie były w porównaniu do innych państw (a często wcale to nie wypada wcale jakoś gorzej u nas), to kluczowa kwestia jest taka, że w Polsce jest dużo bezpieczniej. Patrz picrel: niby pogorzelisko patusiarki na przystanku, ale postronna osoba nie obawia się tam podejść. Teraz weź sobie analogiczny obrazek wyobraź z naćpanymi murzynami na przystanku. Lepiej się nie zbliżać jak chcesz jeszcze pożyć...

Na dodatek,
szpongiel - @sruk: bieda i patologia jakie by nie były w porównaniu do innych państw ...

źródło: 2b4da7727e112fd8b097908aefac9a98701a1ca89589ddef74239621b639702b

Pobierz
niewiele brakuje jej do Włoch czy Hiszpanii


@galicjanin: Weź tylko poprawkę, że są Włochy północne i reszta Włoch. Włochy północne - Mediolan, Turyn to jest taka druga Szwajcaria (Lombardia nawet przewyższa w PKB Szwajcarię). W Polsce nie mamy takiego bogactwa nigdzie. I długo jeszcze mieć nie będziemy. Hiszpanię znam mniej ale podejrzewam, że jest podobna sytuacja. Katalończycy czy Baskowie chyba nie bez powodu chcą już od dawna autonomii.