Wpis z mikrobloga

macie tak w głowach pomieszane że już wam nic nie pomoże


@sruk: my? A może ta kobieta nie ma żadnego instynktu samozachowawczego, i myślała, że araby to jednak szanują kobiety.
@sruk: no tak, bo mało opowieści gdzie to araby leją kobiety, oblewają kwasem, albo trzymają w niewoli. Mało to opowieści Polek w necie, gdzie po uwolnieniu się z rąk araba mówią jacy to są oprawcy? No ale po co się dwa razy zastanowić, lepiej się wiązać z kimś kompletnie obcym religijnie i kulturowo. Przecież jak ona by z nim wzięła ślub, to on by ją zmusił do przejścia na islam, i
@TwujKoshmar: Dobra uwaga, ja aż taką analizę sobie darowałem, ale wiem że normalny człowiek z własnej woli nie pisałby w takim stylu.
Na papierze wychodzi mu 8 komentarzy dziennie, nie mało, ale do Bayzedmana mu brakuje.
Konta utworzone w podobnym czasie, na jednym sama Lewandowska w avatarze. Na drugim Mishel Gerzig.
Ciekawe tylko czemu europejskie feministki nie protestują tam, że mają źle te kobiety.


@G06DbT: bo tylko u nas jest pełno białorycerzy którzy będą je wspierać - bez mężczyzn za to przeciwko innym mężczyznom gówno mogą
@G06DbT:

Ciekawe tylko czemu europejskie feministki nie protestują tam, że mają źle te kobiety. Tylko u nas są uciskane.


A czemu miałyby tam protestować? Żyją tutaj to protestują to i protestują tutaj w swoim interesie. Idąc tym tokiem rozumowania nie można przeciwko niczemu protestować, bo zawsze znajdzie się jakieś miejsce, gdzie jest gorzej lol
@sakiro12: Czyli miała ciapaka który narobił jej problemów, ale oczywiście niczego się nie nauczyła i następny tez ciapak. Efekt jest taki, ze NADAL niczego się nie nauczyła i "boi się co 2 faceta na ulicy". Czyli boi się jakichś normików chodzących wokół niej, którzy by muchy nie zabili. A nadal ogląda się za typami, którzy serio są dla niej niebezpieczni xD
@sakiro12
Nie da się czytać tych autocenzurowanych wysrywów. Tiktoczkowa nowomowa. Jak byłem w gimnazjum to było coś takiego jak pismo pokemonów - widzę że wraca do łask xD
A czemu miałyby tam protestować?


@Anthermil: żeby poprawić byt i jakość życia tamtejszych kobiet? I tak, zawsze będzie gdzieś gorzej, i właśnie w tych miejscach należy działać jak najwięcej. A nie krzyczeć u nas, że kobiety nie mają żadnych praw. W porównaniu do krajów arabskich w Europie kobiety żyją jak pączki w marmoladzie.

@No_mad na 100%. Bo przecież te feministki porównują się tylko do najlepiej zarabiających mężczyzn, a nie widzą tych,
żeby poprawić byt i jakość życia tamtejszych kobiet? I tak, zawsze będzie gdzieś gorzej, i właśnie w tych miejscach należy działać jak najwięcej. A nie krzyczeć u nas, że kobiety nie mają żadnych praw. W porównaniu do krajów arabskich w Europie kobiety żyją jak pączki w marmoladzie.


@G06DbT: No sorry, ale farmazon xD Przecież nikt nie ma obowiązku protestować - można sobie wybrać, gdzie, kiedy i z jakiego powodu się protestuje.