Wpis z mikrobloga

Google, Apple, Tesla (w szczególności) słabe w ostatnich dniach., a nawet tygodniach. Jak japko spadnie do 164$, to po tyle sprzedawałem je rok temu. A już witało się z 200$.
Cały nasrak trzyma się na nvidii.
Czy któraś z tych firm zmierza w kierunku bankructwa? No niekoniecznie. Zagranie na longterm? Jak najbardziej.


#gielda
  • 14
@gonzo91: Ja nie wiem czy powinienem sprzedać nvidię, czy hodlować. Niby +100% jest, ale ciągle powoli idzie w górę. Boję się, że jak zacznie spadać to poleci na ryj szybko i gwałtownie.
I nie wiem czy chytry traci dwa razy, czy no balls ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Thrandir: Niby mogę, ale w sumie nie wiem co z tym hajsem potem zrobić. W ogóle się nie znam na inwestycjach. Kupiłem nvidię, bo pomyślałem, że robią te karty do ejaja i zaraz będą zapowiadać i potem wypuszczać nową serię gpu konsumenckich, to powinno trochę w górę pójść. Nawet nie ogarniam do końca co się stało, że tak wystrzeliło.

@danek01 Dobry pomysł to jest. Zapomniałem kompletnie, że takie coś istnieje (
@gonzo91 a ja sobie dokupuję tsla i aapl na poziomach, jakoś tak najlepiej się z tym czuję. Chyba w dni temu odpowiednio za 170 i 180. Jak spadnie o 10 to znowu sobie dokupię( ͡º ͜ʖ͡º) a nvidia sprzedałem nanpoziokoe 500. Ale coś tam jeszcze trzymam w nieskończoność( ͡º ͜ʖ͡º)
@maniek74 gdzie ja napisałem o esanspi?
NVIDIA rośnie=rośnie całe ai i supermicrokomputerki.
NVIDIA ma cofkę=wszystko co powyżej też się cofa.
Cały czas pisze na nasdaq100.
@maniek74 a niech se wszystko pięknie rośnie.
Ale bubel trzyma się na nvidii. Poniedziałek to pięknie pokazał, gdy wszystkie megacapy dostawały po dupie mocno, a bubel był na zero bo NVIDIA i ai +4%.
@gonzo91: Apple jest lokomotywą na solidnych torach. Oni przez wiele lat będą mieli co wciskać chętnym klientom. Jak nie lubię ich produktów, tak bez ogródek przyznaję że są solidnym filarem w wielu branżach.
To nie jest spoleczka na miesiąc w portfelu. To jest na lata.