Wpis z mikrobloga

Mam problem z podłączeniem monitora do laptopa(della), monitor dell P2423D, podłączałam już dwie kombinacje kabli
1. kabel hdmi-displayport+kabel usb-b-usb-a
2. zwykły kabel hdmi+kabel usb-b-usb-a
przy opcji 1 były pobrane każde sterowniki w tym kabli, przy opcji 2 nie znalazłam sterownika tego kabla.
No i pytanie czy są jeszcze jakieś inne opcje, co mogę robić źle? xd

#komputery #dell
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@emilio-cosso laptop podpięty pod inny monitor działa, przynajmniej miesiąc temu działał. Monitora nie mam jak sprawdzić, mam taki sam model w pracy z tym, że jest podłączony pod stacjonarkę. Może ten monitor nie współpracuje z laptopami, jest to możliwe?
  • Odpowiedz
@koin uszkodzony kabel lub monitor jeśli miałbym strzelać raczej nie jest to możliwe, zobacz czy styki są czyste i czy są mocno dociśnięte, spróbuj zresetować wszystko a jeśli jest możliwość to weź inny kabel z pracy i spróbuj ponownie podłączyć
  • Odpowiedz
  • 0
@emilio-cosso wszystko czyste, dociśnięte. Na moje raczej jest to wina kabla, bo nie rozpoznaje urządzenia. Tylko jakim rodzajem kabla mogę jeszcze próbować xd wszystkie są nowe, teoretycznie powinny działać
  • Odpowiedz
@koin: wybierz w ustawieniach odpowiednie wejście?
Miałem kiedyś dziadowski monitor, który automatycznie nie wykrywał na którym wejściu był sygnał. Jeśli był podłączony DP, a w opcjach było wybrane wejście HDMI to monitor sam nie przełączył mimo braku sygnału po HDMI.
  • Odpowiedz
  • 1
@BezczelnySurfer sprawa rozwiązana xd okazało się, że mimo nowego kabla hdmi(hama) był on jakiś lewy i wkładając końcówkę powiedzmy A do monitora, a końcówkę B do laptopa nie czytał urządzenia. W końcu w przypływie nowego pomysłu zamieniłam je stronami xD końcówkę B wsadziłam do monitora, a końcówkę A do laptopa i działa xd
  • Odpowiedz