Wpis z mikrobloga

@Pozjadalem_wszystkie_rozumy a dlaczego mamy być mięsem armatnim? To już nie czasy I czy II WŚ, ludzie mają dostęp do informacji, widzą jak są traktowani mężczyźni na Ukrainie chociażby, dlaczego iść ginąć zostawiając bliskich i swoje marzenia dla jakiegoś cepa na samej górze politycznej układanki? I tu już nie ma znaczenia czy to pisowiec czy rudy czy ktokolwiek inny, im się nic nie stanie, a ty zrujnujesz nie tylko swoje życie, ale i
@daretti877: Gadasz głupoty. 400 lat temu szlachta walczyła o swoje posiadłości ziemskie i przywileje. Do tego potrafiła się bic, bo taką rolę miała w razie wojny. Obecna "szlachta" To takie chłopy którym więcej ziarna rzucili i wyrazić czego uciekną do Rumuni czy innej Anglii. Wraz ze swoimi synami i ruchomym dobytkiem. Tam będą zarządzać spokojnie wasza, naszą śmiercią. Nie porównuj tych czasów.
@daretti877: może dlatego dzbanie bo chłop wie że jak #!$%@? mu nogę albo ręke na wojnie to zostanie sam jak palec. trzebia mieć nieźle naj ebane we łbie żeby na iść Xd
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: widzisz jak chłopstwo pańszczyźniane wylazło z nor? To jest właśnie to co napisałem wyżej. Dla nich ważne jest tylko żeby mieli co żreć i dostęp do netflixa. Brak jakikolwiek wyższych przemyśleń. Obrażają ten kraj a są zwykłymi nieudacznikami którzy swoje ułomności tłumacza krajem. Niech sobie zobaczą jak żyje pozostałe 7 mld ludzi poza cywilizacja zachodnią. Oni tego nie potrafią bo jest tylko praca dom harnaś i tak w kółko
@xionze: zrozum że nie każdy chce zdechnąć w dość #!$%@? sposób, w okopie #!$%@? przez drona. za dużo się naoglądałem filmów z ukrainy żeby myśleć inaczej (choć wcześnie myślałem dość podobnie)