Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ten koń zareagował w ten sposób, bo to było dla niego nieoczekiwane, przestraszył się.

Drzewo zasłaniało człowieka i nagle się pojawił przed nosem.

To tak jak by ciebie ktoś przestraszył i automatycznie podnosisz pięści do góry by się bronić lub bić


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Pieszy nie był zasłonięty przez drzewo. Zobacz gdzie koń trzyma głowę.
  • Odpowiedz
Może sobie iść. Winny jest właściciel konia, tylko i wyłącznie. To jego zaniedbanie. Jak zwykle #!$%@?ł człowiek.


Hahah koniarze mnie nigdy nie zawodzą. Wina człowieka że koń zaatakował. Ta ślepa wiara że zwierzęta zawsze są niewinne...
  • Odpowiedz
@b0dyload dokładnie tak zrozumiałem te wypowiedź że chodzi o właściciela durniu ale co to zmienia? Koń zaatakował i to jego wina. Zawsze się usprawiedliwia zwierzęta a to są często rozumne istoty.
  • Odpowiedz
@d4rkvn: jak to co zmienia? :D Koń #!$%@? z natury się wziął pod sklepem? :D Wsadź leb do ula, i płacz że zostałeś pogryziony. Zostaw konia w centrum miasta, i dziw się że jest wystraszony i zaatakuje. Nie chodzi o to, czy zwierzeta sa niewinne. Po prostu one nie #!$%@? się do ludzi bez powodu, jak Ty.
  • Odpowiedz
@b0dyload to zmienia że wiele koni by tam stało i #!$%@? by zrobiło. Ten koń jak widać jest tresowany do służenia człowiekowi i pewnie ciągnie ten wóz nie od wczoraj więc o jakiej naturze ty #!$%@?. Ty oczywiście twierdzisz że każdy koń na tym miejscu zaatakowałby człowieka. Tak samo jak pitbull zagryzie dziecko to też nie wina psa. Różnica między nami jest taka że ty tego konia traktujesz jak nierozumna istotę a
  • Odpowiedz
@d4rkvn: to kawał #!$%@? źrebia, a zachowujesz się tak, jakbym obrażał Ci matkę! Zobacz co ten wykop zrobił Ci z mózgu! :D

A tak powaznie, #!$%@? z tym koniem i tą całą aferą, facet będzie uważał już na pewno na zaparkowane konie, a konia uśpią :D pozdrawiam i nie trzymam urazy :D
  • Odpowiedz