Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #takaprawda #pytanie #przegryw #incel #pieklomezczyzn #wojna #polityka #rosja #wojsko

Czego ma bronić młody mężczyzna, który nie ma nic w tym kraju? O majątku to nawet nie mówię, ale nie ma choćby żadnego partnera/partnerki ani wizji na życie lepsze niż schemat praca>dom>praca>dom.

Poważnie pytam. Jak chcecie zachęcić setki tysięcy "przegrywów" do bycia bitnymi, pełnymi testosteronu obrońcami waszych wilii? Zastanówcie się przez chwilę nad tym problemem.

System chciał zrobić z młodych mężczyzn potulnych niewolników i to z nich zrobił, a teraz kiedy okazało się, że system jest zagrożony, bo na wojnę potrzeba bitnych, pewnych siebie ludzi, to nagle olaboga, rurkowce nie chcą walczyć!!!
  • 32
  • Odpowiedz
@Pabick: Moje bezpieczeństwo jest tworzone tylko i wyłącznie prze mnie samego. Prawdopodobnie gdybym musiał polegać na "państwie" to by mnie jakiś szajbus z policji zabił na komisariacie.
Ty chyba jesteś jakimś pasożytem z budżetówki. Łapy wyciągnięte po cudze.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: rozumiem ze jak ktoś #!$%@? Ci się na kwadrat to #!$%@? i go nie bronisz. OK.
Zrób sobie eksperyment myślowy w tej swojej głowie, co by było, gdyby każdy facet w kraju zrobił tak jak Ty, i jak by to się skończyło.
Napisz otwarcie, że chcesz rząd rosyjski, #!$%@?ć na ruski przemysł w kołchozach za minimalną itp. i ile by Cię nie #!$%@? z list politycznych, bo mimo że pro
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: jak mnie wku… to przegrywowe jęczenie.

Dostałeś możliwość życia w dobrobycie, zdrowiu, pokoju i bezpieczeństwie. Życie w Polsce lub szerzej w Europie to poziom niewyobrażalny dla 90% ludzi na tym świecie. Niezliczona ilość rzeczy, których Ty nawet nie zauważasz plując na Polskę, jest tym, co dla innych byłoby rajem na Ziemi. Kraj z minimalnym bezrobociem, 21. gospodarką świata odbudowaną w ledwie 30 lat, wysokimi zarobkami. Kraj, gdzie możesz wyjść na
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: gdzie mogę odebrać te swoje kilka mieszkań i emeryturę? Chętnie dostanę, ale nic mi o tym nie wiadomo.

Postaram się coś Ci wytłumaczyć jęczycielu, bo parę lat temu myślałem dokładnie jak Ty.

1. Odstaw tag przegryw, gdzie podobni imbecyle jedyne co robią, to ciągną Cię w dół. Ja nie mam ani „linii szczęki”, ani milionów na koncie, ani mieszkania (lub kilku), ani nawet 1,8m wzrostu. Ogólnie jestem raczej spokojny i
  • Odpowiedz
@Pabick: takim jak on będzie zawsze źle. Wiem, bo kiedyś też tak jęczałem, aż wreszcie po pierwsze zacząłem podróżować do tego zachodniego raju, a po drugie nauczyłem się dostrzegać rzeczy, których zazwyczaj nie dostrzegamy - bo żyjemy w takim dobrobycie względem wcześniejszych pokoleń i reszty świata, że niejako stały się one „naturalne” i tak też je traktujemy, chcąc oczywiście więcej.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: niechętnych do powszechnego poboru zachecą tym samym argumentem jakim zachęcali przez setki lat, od kiedy powstała koncepcja powszechnego poboru. Przemocą. Z tym, że kiedyś była to prymitywna przemoc fizyczna. Teraz muszą być bardziej kreatywni i urzyć np. Przemocy ekonomicznej.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: z wszystkim się zgadzam, tylko z jedną rzeczą mam problem.

Nie ma żadnego systemu mój drogi.

Ot od lat wielkie jedna przepychanka, jedni dochodzą do władzy, drudzy są zrzucani z władzy, a 90% chodzi tylko o kasę.

Nikt tu nie myśli o całości, bo nikt nie zna sytuacji całości nawet.

Każdy się kieruje swoimi interesami. Tu nie ma żadnego wielkiego planu, systemu, masonów. Czysty przypadek.
  • Odpowiedz