Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: @Maxior99
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie dziewczyną.
Jak nie jest
to tak nie działa


@Maxior99: widziałem sam na własne oczy jak bezzębny lysy paskudny pijak Anglik właściciel mieszkania w UK który wynajmowal pokoje Polkom po studiach politologia co prawda obracał je aż chuczało, na winko chodzili jeździli w góry razem,

Więc jak jesteś normalnym zadbanym gościem przeciętnym to na spokojnie byś wychaczyl taką współlokatorkę mając swoje mieszkanie.
Tym bardziej że bylibyście na siebie skazani mieszkając razem i to otwiera dużo możliwości.
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja


@adamsowaanon: No wiadomo, o ile nie masz dyskretnego monitoringu w mieszkaniu to powodzenia w realizacji tego, może jeszcze im powiedz że jak idą same gdzieś do klubu to zeby nie ciągnęły każdemu w kiblu? XD ewentualnie zabroń im tego na pewno posłuchają XD

Nie nazwałbym tej metody agresywną a skrajnie kukoldzką.

widziałem
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: monitoring przed domem w kuchni, korytarzu możesz mieć, nic nikomu do tego

Nie będzie uległa i nie zostanie dziewczyna w ciągu 2 miesięcy to wypad i kolejną sprowadzasz, co w tym jest z kukolda?

Ja tylko podałem przykład z tymi polkami,
Sam na szczęście nie miałem żadnej polki w UK,

Ale są jeszcze inne fajne kobiety np hiszpanki, Portugalki, Włoszki, Czeszki, Litwinki, itd, w uk