Wpis z mikrobloga

Chłop w swojej powiatowej dziurze 100k mieszkańców lasek nie ma nigdzie. Nawet na ulicy są mało widoczne. Odpalasz choćby takie street view i autentycznie niezależnie od pory roku mało ich. A skoczysz na taki szczecin, poznań, warszawe, to tam aż się roi od nich. Nie dość, że rynek rozpieprzony, to jeszcze taka nadpodaż chłopów u mnie w powiatowym jest. Pewnie o 2/10 punktów trzeba mieć więcej niż normalnie tutaj, ze względu na nadpodaż fiutów

#przemyslenia #tinder #niebieskiepaski #przegryw
  • 10
@wez_idz_sobie: przeprowadź się. Niedawno byłem w Katowicach, dosłownie myszki wszędzie.
Byłem też na pół dnia w zadupiastch Kielcach, też sporo młodych myszek.
Acha jeszcze Tarnów, koło godziny 16 na przystanku busów było jakieś 50 sztuk lasek 16-18 lat, myślę że czekały na busy do swoich wiosek.
Wystarczy pojechać tam gdzie one występują i łowić
@wez_idz_sobie: @Rimbolo @ren-downhill @Maxior99 @Tata_Kasi @Botox
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie
@Maxior99: nie bo masz kamery w domu, i nagrywasz dźwięk że względów bezpieczeństwa,

Zresztą jak się nie zgodzi na wyjście na miasto w góry, do muzeum itd do czego ma prawo to wiadomo że nie ma co dalej nalegać bo jest niezainteresowana twoją osobą i kopa w doope i kolejną łowisz.