Wpis z mikrobloga

@michalxd21: Nie oto chodzi, ja doskonale wiem kim jest Julia Żugaj natomiast nie wydaje mi się, że ona mogłaby być taką osobą która robi takie rzeczy zwłaszcza biorąc pod uwagę tam gdzieś jej ostatnie wypowiedzi nawet. Aczkolwiek też ja uważam generalnie większość influ za odklejonych bo ciężko takim nie być jeśli dorabiasz się relatywnie bardzo szybko bardzo dużych pieniędzy stosunkowo niskim nakładem pracy i tak jak ona masz fanbase który na
@Cztero0404: nie no, miała swoje momenty. Wardęga mówił kiedyś że zrobiła aferę bo jej jakaś federacja MMA dała mniej biletów (za free oczywiście xd) niż chciała. Więc to że jej tak nie postrzegasz to dla mnie po prostu zasługa tego że bardzo dobre sobie radzi PR'owo, działa dla dzieciaków gdzie ciężej o wpadkę. Jak wyszło że Stuu coś z małolatami to też wiele osób totalnie było zdziwionych, bo to przecież taki
michalxd21 - @Cztero0404: nie no, miała swoje momenty. Wardęga mówił kiedyś że zrobił...

źródło: obraz_2024-03-10_210257336

Pobierz
@michalxd21: Jeśli mam coś napisać tak totalnie poważnie chodź przez moment i od siebie to miałem w swoim życiu ogólnie styczność z kilkoma influencerami i właśnie dla tego nie jestem sam jednym z nich, chociaż jak patrzę kto się dziś wybija co robi i ile siana za to bierze to może niebawem będę musiał znaleźć na to swoją receptę. Również słyszałem kilka razy, że ona jest czasami odklejona z różnych źródeł
2500 zł i możliwe spóźnienia kilkuset osób to i tak za niska cena dla influencerki która wlazła do złego pociągu i nie mogła poczekać do następnej stacji.


@michalxd21: To jest w sumie ciekawe, czemu ona jeździ pociągiem jak mercedesa kupiła? XD
@michalxd21: Dla mnie to jest dziwne, bo sam mam takie samo auto praktycznie (mercedesa c-klasy) i myślę, że jak bierzesz paliwo na fakturę to spokojnie za nawet 2 osoby w drugiej klasie miałbyś taniej z takiej Wawy do Poznania pojechać.
@Cztero0404 wywodzi się z tworu family-friendly gdzie założyciel okazał się pedofilem an inna laska dorabiała na kamerkach. O Leksiach, Kociołkach już nie wspominając xd.


@michalxd21: z tego co pamietał ona i jej chłopak robili za jedynych normalnych w całym tym #!$%@?
no Stuart Burton założył team X


@michalxd21: @Wdermn Taka ciekawostka odnośnie założenie Team X, Stuu był tam słupem ze znaną twarzą coś jak Natsu w Natsu World lub Wojtek Gola i Boxdel na Fame a naprawdę za to Sony Music odpowiadało dla tego na przykład Team X zaczął trzaskać trasy koncertowe i Żugajka zaczęła śpiewać zaś ich model biznesu był taki mocno disney chanel trochę.