Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od wyników, to zabrakło mi podobnej liczby komentarzy na wykopie na temat sposobu nominowania filmu, czyli odpowiedniej liczbie "czarnych i tęczowych" (oppenheimer pozdrawia xD), czy ulubionego zajęcia niektórych, czyli liczenia czarnoskórych. za to przeczytałem o mitycznym wahadle, które z lewa przeskoczyło w tym roku na środek. to zadziwiające jak ludzie są w stanie wierzyć w jakieś, nawet najdziwniejsze, teorie spiskowe; typu "ludzie kontrolujący tę branżę chcą wciskać ludziom lewactwo". Czasami mam wrażenie, że takie przeciętne myślenie takich osób brzmi tak: "w tym roku jednak nam nie wciskają lewactwa i nie ogłupiają społeczeństwa, bo w sumie wyniki oskarów nam się podobają, ale jak się nam znowu nie spodobają, to znowu oskarżymy oskary za inżynierię społeczeństwa". szkoda, że ten temat zawsze wraca, choć w tym roku mniej, ale mam nadzieję że będzie tego tematu coraz mniej, bo jest całkowicie niepotrzebny
imo, nagroda dla biedne istoty cieszy
zdj z fb filmweb
#film #kino
Castellano - #!$%@?ąc od wyników, to zabrakło mi podobnej liczby komentarzy na wykopi...

źródło: 431181255_18385106974075612_6998763113723019298_n

Pobierz
  • 3