Wpis z mikrobloga

"Co za ponury absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem."

Piękny i życiowy cytat, może niektórzy są na tyle ogarnięci żeby już w szkole średniej wiedzieć co chcą robić, ja swoje życie zawodowe ogarnąłem dopiero po 30-tce i dopiero teraz wiem do chcę w życiu robić. Kończąc technikum byłem nieświadomym kretynem i taka jest prawda.

#takaprawda
  • 11
  • Odpowiedz
@Techguy91: To sobie pomyśl że są ludzie którzy się dobrze uczyli i postanowili pójść do gastronomicznego. Może i robota ciężka, w niestandardowych godzinach i wielkim gorącu za to niewiele powyżej minimalnej, bez umowy i z niepewnością czy za 2-3 miesiące restauracja nie splajtuje.
  • Odpowiedz
  • 13
@Techguy91 to ciesz się, ja jestem na ostatniej prostej do 30 i dalej nie mam pomysłu co ze sobą zrobić. Skończyłem gówno studia tylko dla papierka, w obecnej pracy odczuwam istny rollercoaster, raz jestem niczym Obama mając w głowie przekonanie że yes we can, a raz mam ochotę rzucić to w #!$%@?. Najgorsze że gdyby w tym momencie doszło do jakiejś restrukturyzacji albo redukcji etatów i bym stracił tą robotę to nie
  • Odpowiedz
@Viarus_: no to uwazaj, bo ja byłem w takiej dokładnie sytuacji, straciłem robotę którą nwm jakim cudem udało mi się dostać i teraz od prawie roku nie mogę znaleźć niczego podobnego tylko #!$%@? w kołchozie jak jakiś śmieć, gdzie niedawno siedziałem za biurkiem jak człowiek. Ehhhhhhhhhh
  • Odpowiedz
@paw4da dzięki za radę, jedyne czym się bronię to tym że jestem dobry w tym co robię. Ale nie ma nic za darmo, psychikę mam niestety mocno obciążoną i mimo dość długiego stażu cały czas uczę się jak to wypośrodkować żeby nie zwariować.
  • Odpowiedz
  • 0
@paw4da: to też pewnie zależy od miasta, bo jak ktoś ma doświadczenie w logistyce, spedycji to też często szukają ludzi. Moja żona robi w logistyce i niedawno z ciekawości wysłała kilka cv i odzew był duży.
  • Odpowiedz