Wpis z mikrobloga

@Lawsuit: przecież już od miesiąca krążą filmy i dowody w postaci tego, że typ wziął kredyt hipoteczny na wartość złotej 44, przegrał tą kasę (grając na spadki BTC xDD) i stąd jego pomysł z udziałami by się zwyczajnie odbić.

Popatrz na kurs jego coina, całe krypto rośnie a jego token leci na łeb, albo ludzie już zobaczyli co on wyprawia i sprzedają, albo on spuszcza bagi by przeżyć ( ͡°
A pokaz jakis ten film czy inny dowod


@Lawsuit: od grudnia słuchałem i czytałem twittera, sprawdzałem nawet księgi wieczyste złotej i większość się potwierdza tego co ludzie mówili.

Nie będę za ciebie wykonywał pracy i Ci przedstawiał wszystko, jak nie chcesz nie wierz mi, nie mam w interesie ci nic udowadniać.

i teraz "za darmo z pasji"


@Lawsuit: ? nie mam pojęcia o czym mówisz.

Rozumiem, że tam zostało powiedziane,
@onsar
ale ja nie jestem jego fanbojem, mi to zwisa czy to co mowisz to prawda czy nie, nawet nie bede robil jakiegos researchu zeby sam to ustalic ¯_(ツ)_/¯

Po prostu na poczatku tego programu tak powiedzial, troche podejrzliwie do tego podszedlem ale powiedzmy, ze uwierzylem. Ale teraz jak mowisz takie rzeczy to raczej jestem pewny, ze bezinteresowne one nie sa.
teraz "za darmo z pasji" bierze udzial w programie stanowskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lawsuit: dla Ciebie to moze być za darmo, Jego kapitał to marka osobista. Więcej ludzi o nim usłyszy to będzie miał większe zainteresowanie potencjalnych jeleni do wyleszczenia.
Właściwie to on powinien Stanowskiemu zapłacić za udział i promocję.
Po prostu na poczatku tego programu tak powiedzial


@Lawsuit: po pierwsze to po #!$%@? oglądać te #!$%@? programy a tym bardziej ten komercyjny "kanał 0" cwaniaka Stanowskiego, w necie wartościowych treści jest promil, reszta to pożeracz czasu i męcenie w głowie i zarabianie na marnowaniu twojego cennego czasu.

To już chyba wolę obejrzeć Pasuta jak bałamuci młode głupie dupy xD Może temu, ze on robi to chociaż otwarcie a taki Zaorski