Wpis z mikrobloga

#xbox hejka Miraski, szukam sobie konsoli Xbox i mam dylemat. Chcę konsoli głównie do Gamepassa i grania w starsze gry w ramach BC. W podobnej cenie około 400-500 zł do kupienia mam series s lub one x. Nie wiem co bardziej by mi się opłaciło do tego typu zastosowań. Głównie korzystam na codzień z ps5 więc series x nawet nie biorę pod uwagę. Dodam że sprzęt będzie podłączony do TV 4k. Wielkie kudosy za pomoc/ doradzenie!
  • 10
  • Odpowiedz
@Pepitox w gamepassie masz najnowsze gry, bardzo stare gry, triple a, indyki. caly przekroj gier. mowiac, ze szukasz do gamepassa nie mowisz nic. series s lepsza od one x.
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki wielkie za odzew, na płytach mi nie zależy także wybór padnie na xss, jak dobrze rozumiem to gry które zostały przepisane z x360 na xboxa one są dostępne w sklepie cyfrowym? Czy to działa tylko jak włożę płytę z x360 do napędu? Bo to w sumie mi trochę zmieni wybór xd
  • Odpowiedz
@Pepitox działają i cyfrowe i na płytach. Tylko nieraz jakiejś gry już w cyfrowym sklepie nie ma i wtedy jest problem.

Jak masz zamiar grac w tylko to juz masz kupione to naped nic ci nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Pepitox: W sensie jak kupiłeś klucz do gry albo w sklepie M$ i gra jest przypisana do konta to będziesz miał dostęp (o ile jest dostępna w wstecznej kompatybilności bo są jakieś wyjątki), jak chodzi ci o to, że kupiłeś na płycie i tylko grałeś na tym koncie to nie.
  • Odpowiedz