Wpis z mikrobloga

Cześć Jestem już po rozprawie z byłą, która mnie pomawiała. Ona dostała zawiasy i prace spoleczne.

Myślałem o tym długo. Dalej nie jestem pewny tego co robię, bo zawsze na wszystko sam zarabiałem. Czuje się jak patus który krzyczy - dej.

Tylko ze mam pracę i problemy z którymi chce się uporać.

Chce wziąć się za siebie iść na terapię, zająć się swoim zdrowiem. Wystartować z życiem. Boli mnie, że po tylu latach walki z byłą nic nie dostałem. Zostałem poturbowany i mam radzić sobie.

Plus taki ze juz nie będzie fejk kont i będę mieć spokój.

#marcinfilarowicz

https://zrzutka.pl/na-wyjscie-z-problemow
  • 10
  • Odpowiedz
@Burakzaglady9: trzymam kciuki za wyjście na prostą, ale proszę Cie, nie spamuj co chwilę zrzutkami/patronajtami, bo to nie pomaga.

Widzę, że masz kanał yt i pasję. Trzymaj się mocno tego i rozwijaj. Stwórz swój tag na mikroblogu (a nie na Wykopalisku), wrzucaj tam wpisy oraz linki do swoich filmików.
Z czasem ludzie, którzy doceniają ten temat zaczną zostawiać plusy i będzie większy odzew. W ten sposób więcej osób dowie się o
  • Odpowiedz
@Kolarzino: przepraszam Cie, to wynik mojej bezsilności i frustracji które rosną każdego dnia. Jestem przemęczony tym wszystkim i często gubię się już w tym co mnie otacza. Stąd to spamowanie, żalenie się, pisanie.

Będę starał się z tym skończyć i stanąć na nogi.

Spoko, dzięki za radę. Kanału nie chce wiązać z moimi problemami. W ogóle samą zrzutke założyłem z trudem bo uważam to za ostateczność a do tego masa ludzi
  • Odpowiedz
Kanału nie chce wiązać z moimi problemami


@Burakzaglady9: możesz zbierać przez patronite lub oferować coś do kupienia od Ciebie i w ten sposób.

Nie przepraszaj mnie, zrozum tylko jak to działa. ;)
Widać, że jesteś wytrwały, życzę Ci lepszej sytuacji.

Jak będziesz kupował sprzęt, to rób to przemyślanie, nie kupuj ponad potrzebę, dobrze doinformuj się co i czy warto kupić, bo częściowo do nagrywek może wystarczyć Ci telefon+statyw.

Odnośnie kobiet. Jedna
  • Odpowiedz
@Kolarzino: spoko, teraz od trzech lat jestem z super kobietą. Fakt nie przepadam za feninizmem, ale też nie mam powodów do nienawidzenia kobiet. To problem jednostki a nie ogółu. Znam dużo normalnych, nawet znam jedną feministke która ma zdrowe podejście.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Burakzaglady9 Symboliczna dyszka poszła do Ciebie, trzymaj się stary i napewno z tego wyjdziesz. Nie poddawaj się, i drąż do celu bo to wyjdzie Ci na dobre. Po twoim wpisie jak twoje życie przebiegało to stałeś się przynajmniej 5cio krotnie silniejszy niż byłeś przedtem. Wielkie pozdro dla Ciebie, będzie gicior. :-)
  • Odpowiedz