Wpis z mikrobloga

Czołem,

dziś nowy wpis i mała prywata. Wpis jest o szlaku Laugavegur - zdecydowanie najpiękniejszym, jaki w życiu przeszedłem, o 54 kilometrach wędrówki przez islandzki interior, co w połączeniu z 27 kilometrami Fimmvörðuháls daje nam w sumie ponad 80 kilometrów pieszo przez najcudowniejsze tereny Islandii. W tym roku po raz pierwszy organizuję z grupą trekking tym właśnie szlakiem - ze spaniem pod namiotami i spokojnym tuptaniem w odpowiednim tempie. Jeśli jakiś Mirek czy Mirabelka marzyli o Islandii i mają ochotę dołączyć - zapraszam, w tekście znajduje się link do szczegółów wyjazdu, ale wrzucam go też tutaj. W tekście za to znajduje się wystarczająco informacji, by zacząć organizować go samemu, a na pewno wystarczy zdjęć do inspiracji :)

Laugavegur. Najpiękniejszy szlak w Europie

Zdjęcie z miejsca oddalonego o kilka kilometrów od szlaku, ale zdecydowanie warto trochę zboczyć, by ponapawać się takimi widokami (ʘʘ)

#zwtravel

#podroze #podrozujzwykopem #islandia

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)
zbigniew-wu - Czołem,

dziś nowy wpis i mała prywata. Wpis jest o szlaku Laugavegur -...

źródło: alftavatn-015

Pobierz
  • 31