Wpis z mikrobloga

#csiwykop #zbiorkapieniedzy #afera #policja

Czy zbiórka "Naprawiam życie po wyroku dla stalkerki" to wyłudzenie, a sytuacja nie wydarzyła się?

Użytkownik @burakzaglady8
Twierdzi, że wygrał sprawę sądową w październiku 2023

W grudniu 2023 pisał, że była popełniła samobójstwo LINK

W zbiórce twierdzi, że między innymi będzie się odwoływać od śmiesznie niskiego wyroku.

Jak zapytałam jak chce się sądzić z nieżywą twierdził, że prawnik twierdzi, że jest opcja zadośćuczynienia od rodziny LINK do komentarza

ALE @Chargedaffaires zwróciła uwagę
"mam jeszcze kilka dodatkowych wątpliwości.
Po pierwsze, jeśli sprawca nie żyje, nie ma możliwości odwołania od wyroku w sprawie karnej. Brak podstaw do apelacji. Art. 17 paragraf 1 pkt 5 k.p.k. - w takim przypadku, jeśli nie było jeszcze prawomocności, postępowanie się umarza.
Po drugie, kara ograniczenia wolności w zawieszeniu? Od zmian w 2015 r. można zawiesić warunkowo jedynie karę pozbawienia wolności (art. 69 kk). Co dokładnie orzekł sąd?"

- Użytkownik @burakzaglady8 przyciśnięty przez 3 osoby zaczyna się mieszać w zeznaniach, czy dziewczyna nie żyje LINK do dyskusji finalnie mówi, że jednak żyje

- Użytkownik jako dowód w zrzuyce używa potwierdzenia o niekaralności - dokumentu, który choć potwierdza jego niewinność, to NIE POTWIERDZA, że jakakolwiek sprawa miała miejsce. O taki dokument może wystąpić każdy i nie potrzeba sprawy sądowej do tego. W dodatku dokument jest z lipca, a sprawa sądowa niby była w październiku.

- UŻYTKOWNIK PROSZONY O JAKIKOLWIEK WYROK/ORZECZENIE SĄDU ZŁOŚCI SIĘ, ŻE MA DOŚĆ TŁUMACZENIA SIĘ I WRĘCZ ATAKUJE LINK

- Dziennikarz Andrzej Malinowsko nie istnieje - jak podaje użytkownik @Chio_ jest on tylko na generatorze do fake newsów LINK
z.....i - #csiwykop #zbiorkapieniedzy #afera #policja 

Czy zbiórka "Naprawiam życie ...

źródło: IMG_7414

Pobierz
  • 44
@zimno_mi: Jego profil - większość to linki do zbiórek/patronite. Oznaczam jeszcze raz bo ktoś we wpisie źle oznaczył.

https://wykop.pl/ludzie/Burakzaglady9

Zastanawiający jest ten wątek: https://wykop.pl/wpis/75444689/burakzaglady9-z-jednej-strony-prosisz-o-wsparcie-i

@zimno_mi: adwokat mi mówił że odszkodowanie może rodzina pokryć. Nie wiem jak to działa nie znam sie


Niby pisał że dziewczyna się zabiła, teraz że dostała prace społeczne i chce się odwoływać, jak ktoś zwrócił uwagę to zmienił wersję że odszkodowanie może jej rodzina pokryć.

@
janeknocny - @zimnomi: Jego profil - większość to linki do zbiórek/patronite. Oznacza...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-15 o 16.36.29

Pobierz