Wpis z mikrobloga

@Vasnak: matko bosko
klakier Zychowicz
pseudointelektualista Bartosiak
noname Czukiewski

Że też Dyner jako osoba mająca realną wiedzę się zgodziła na uczestnictwo w takim programie
  • Odpowiedz
  • 16
@BackInBlack: Żeby było ciekawiej, Czukiewski (autor kanału ciekawehistorie na YT) też chyba ma nie po drodze z naszym ulubionym doktorem prawa oraz "historykiem". Więc zapowiada się walka w formule 2v2
Vasnak - @BackInBlack: Żeby było ciekawiej, Czukiewski (autor kanału ciekawehistorie ...

źródło: tc

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vasnak: Merytorycznie i retorycznie, to Bartosiak zmiata z planszy Dyner i Czukiewskiego. Mogliby na pomoc wezwać nawet Kurczaka Małego, nic to nie da. Jeśli będą próbowali podchodzić do Bartosiaka na kontrze, wyjdzie jak rozmowa dzieci z podstawówki z profesorem uniwersytetu. Po co tam jest potrzebny Zychowicz, to ja nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
@Vasnak: Chyba żadna osoba z tego panelu nie jest niestabilna psychicznie, więc nie spodziewam się jatki. Co najwyżej będą mieć inną optykę i tyle. To w patouniwersach, jak to napierały walczy się o urojoną prawdę. Dorośli, zrównoważeni ludzie tak się po prostu nie zachowują.
  • Odpowiedz
Merytorycznie i retorycznie, to Bartosiak zmiata z planszy Dyner i Czukiewskiego. Mogliby na pomoc wezwać nawet Kurczaka Małego, nic to nie da. Jeśli będą próbowali podchodzić do Bartosiaka na kontrze, wyjdzie jak rozmowa dzieci z podstawówki z profesorem uniwersytetu. Po co tam jest potrzebny Zychowicz, to ja nie mam pojęcia.


@thenotoriouskjg: Bartosiak i zmiatanie z planszy xD Chyba tylko na Mariuszach z Brighton może robić wrażenie ta jego nowomowa. Oczywiście umie
  • Odpowiedz
@Vasnak: Pani Dyner się wczoraj totalnie skompromitowała. To, że ktoś, kto pracuje w państwowym ośrodku analitycznym, wierzy, że jacyś Amerykanie przyjadą do Polski i wsiądą do naszych czołgów, żeby w nich walczyć z Rosjanami zamiast nas, jest porażające. Pani Dyner reprezentuje niesamowite oderwanie od rzeczywistości i zaściankowość myślenia.
  • Odpowiedz