Wpis z mikrobloga

Takie coś zaparkowało mi pod blokiem Renault Twizy. Patrzę to kosztuje w okolicach 25 k no i łapie się za głowę bo nie widzę w tym aucie jakiegokolwiek sensu. Zakupów nie ma jak tym wozić ogrzewania to nie ma więc wóz tylko na lato i w razie kolizji to raczej ciężko wyjść z tego cało, już bardziej bezpieczniej czuję się w swoim trabancie nie wspominają o praktyczności i cenie kupna #motoryzacja #samochody #renault
Lardor - Takie coś zaparkowało mi pod blokiem Renault Twizy. Patrzę to kosztuje w oko...

źródło: temp_file3607023785298686316

Pobierz
  • 43
@Lardor: Dlatego takie auto na drodze zobaczysz może raz w życiu

Tymczasem Golf 3 przeżywa drugą młodość, codziennie widzę jakiegoś na drogach i zawsze jest to inny egezemplarz
Ciekawe zjawisko bo od lat tego samochodu się praktycznie nie widywało, a teraz jakby ktoś jaki kamień podniósł.
@Lardor:

jak się ma bananowych starych to tak, osobiście, ja w tym sensu nie widzę.


Stawiam że nie masz dzieci.
Tak, bananowych chętnych płacić kilkadziesiąt euro miesięcznie, żeby dzieciaka wszędzie nie wozić
@Lardor: tu niby masz pozorną ochronę, bardziej komfort psychiczny, to tak jak tniesz np. pręt stalowy boszem - okulary ochronne dają ci bardziej komfort psychiczny, będziesz cią bez to i tak ci zapewne iskra do oka nie wleci, a jak ma wlecieć to nawet jak będziesz miał okulary ochronne to wleci xD
  • 1
@PiotrFr: mówię o koszcie kupna tego pojazdu. Auta na b1 są dość drogie. Jak masz auto w dieslu czy lpg koszta nie sa znow jakies ekstremalne wyjdzie taniej niz kupno cos takiego za 25k plus nie wiesz czy mlody tego nie rozwali
@Lardor: ale myślisz że oni to na polski rynek projektują? W Polsce w ogóle przespali możliwość produkcji takich aut, praktycznie wszystkie dostępne w Europie są produkowane we Francji, do tego ręcznie, więc są drogie. Twizy, Ami i inne dużych producentów są tańsze.
Moje jeszcze za małe ale jak będą mieć te 14 lat to sam im 2 takie wezmę (tylko z drzwiami) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PiotrFr - @Lardor: ale myślisz że oni to na polski rynek projektują? W Polsce w ogóle...

źródło: IMG_20240225_141607

Pobierz