Wpis z mikrobloga

  • 5
@kitty-cat: Deweloper czy filpper? Bo deweloper napewno nie sprzedał wszystkich nadal, jeszcze ponad 30 miejsc jest dostępnych dla aktualnie wybudowanych bloków, ponad 1,5 miejsca na mieszkanie deweloper wydzielił. Nie chce nawet mówić o tym ze to mieszkanie jest o połowę mniejsze niż moje, a kosztuje tyle co moje tylko ze Pan flipper ze stanu deweloperskiego wsadził kuchnie z ikei, łazienke i podłoge. Tak na czysto to ja tu widzę z 70-80k
  • Odpowiedz
@Liarek123 Deweloper sprzedaje miejsca parkingowe bez mieszkań?
Naprawdę? Nie boi się, że ktoś będzie chciał kupić mieszkanie z miejscem parkingowym, a tu brak?

Ciekawostka, kumpel zrezygnował z kilku lokalizacji bo dolnego mieszkania deweloper sprzedawał jedno miejsce parkingowe. Znalazł w końcu fajna lokalizacje i kupił... dwa małe mieszkania i połączył je, więc ma dwa miejsca.
  • Odpowiedz
@Liarek123: mirek ale miej trochę serca co, a nie patrzysz tylko na pieniądze. Te osoby, którd ty nazywasz "Fliperami" mają zwykle rodzinę i małe dzieci na utrzymaniu. Sami nie mają własnego dachu nad głową, a ty byś im jeszcze chciał zabierać ten mały procent, który dostają za swoja pracę.
  • Odpowiedz