Wpis z mikrobloga

Obejrzałem filmik do końca i stwierdzam, że tego człowieka to nikt nie lubi, a to chyba nawet za mało powiedziane. Nikt mu nic nie doradza, widać od dawna, że ma coś spieprzone, typowo technicznie, to zupełnie nikt mu nic nie podpowiada, bo to że ma spieprzonego ogólnie kampera to druga rzecz. Weźmy prosty system zasilania wodą, co zrobiłem w przyczepie w 1 dzień i zgodnie ze sztuką i wszystkimi potrzebnymi elementami, a Yanek? Zrobione byle jak, bez wyobraźni, bez żadnego podejścia do tematu, co w google ma w 5 minut wyjaśnione, ale hehe ja nie hydraulik to się nie znam. Tu są problemy z głupią wodą co najwyżej wycieknie, a co będzie z podgrzewaczem gazowym, webastem, elektryką? Przy jakiejś większej akcji na drodze, ostrzejszy zakręt, nie mówiąc już o wypadku, przecież to wszystko będzie tam latało, włącznie z tą beczką do kiszenia kapusty i butlą gazową wyrwaną z węża i odkręconą na maksa, co może doprowadzić tylko do jednego. Nie Yanek to nie jest hejt, po prostu jesteś człowiekiem bez wyobraźni, a wręcz głupim, bo nikt normalny nie robi takich rzeczy, a ty się jeszcze usprawiedliwiasz. Te łapki w dół nie biorą się znikąd, ludzie widzą co odwalasz, a psycha jak widać siada ostro, ten wywód od hejtera co później dzwonił i przepraszał, to jak w "Wybacz mi" bo pewnie jeszcze z kwiatami przyszedł przepraszać? Może zrób sobie przerwę, odpocznij od tego wszystkiego, przemyśl co trzeba, bo baniak może nie wytrzymać.

#odyn #yanek
Pedzacy_Jelen - Obejrzałem filmik do końca i stwierdzam, że tego człowieka to nikt ni...

źródło: hejter

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 16
@zyjZdotacji: A jak, przecież ma wagę w oczach i będzie wiedział ile gazu zostało w butli i zawsze zatankuje tak, by pozostawić 20% poduszkę bezpieczeństwa. Z resztą po co zostawić jakąś tam poduszkę, bez niej więcej gazu wejdzie, a nie jakieś tam marnotrawstwo pojemności.
  • Odpowiedz
@Pedzacy_Jelen: czego się spodziewać po gościu co kupuje brodzik domowy bo "taniej" gdzie niski 5cm brodzik z syfonem w zestawie kosztuje 60zł więcej co przy tym, że i tak syfon i rurki musiał zamówić wychodzi na jeden #!$%@?. Albo kupuje beczkę na wodę bez uszczelki gdzie od tego samego sprzedawcy z tej samej firmy jest taka sama beczka z uszczelką i szczelnym zamknięciem i to #!$%@? tańsza. Gość chce zrobić wszystko
  • Odpowiedz