Wpis z mikrobloga

@johann-meier: sam nie jestem przegrywam ale jestem sobie w stanie wyobrazić to że jeśli ktoś dostał gówniany start w życie i gówniane geny to może po prostu nie mieć motywacji do jakiegoś ostrego trenowania czy tam zabierania się za siebie i chcieć czasem się zwyczajnie wyżalić, nie pojmuję czemu tak ciężko niektórym to zrozumieć, czasem mam wrażenie że tu jest pełno jakichś Januszy z onetu którzy burczą pod wąsem jak to
  • Odpowiedz
@johann-meier: polecają siłownię, a nie mają o niej pojęcia. Samo nauczenie techniki, a nie mówiąc o czuciu mięśniowym to tygodnie, czy miesiące pracy. Do tego dieta, sen, unikanie alkoholu itd.
  • Odpowiedz
@johann-meier no ale to nie jest tak że to nie możliwe
No ale może was to #!$%@? zdziwi ale tak wyglądać nie dostaje się za darmo
Poprostu potrzeba do tego dużo pracy i samodyscypliny a nie dobrych genow
  • Odpowiedz
@hattorih: gadasz głupoty, chodzenie na siłownię to bardzo prosta rzecz i wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad, nie trzeba być restrykcyjnym by osiągnąć dobre rezultaty, szczególnie na początku, ale klepcie OPa dalej po pleckach że nie wygląda jak ktoś kto regularnie chodzi na siłownię bez chodzenia na siłownię bo złe geny
  • Odpowiedz
@johann-meier: Świat nie jest sprawiedliwy, a przegryw ma ten problem, że on jest uwięziony w syndromie ofiary (złe geny, złe normiki, złe kobiety, złe społeczeństwo itd.), skutecznie podsycanej przez kolegów z tagu. Nic dziwnego, że czujesz marność życia i brak sprawczości.
  • Odpowiedz
@dentysta_sadysta: no jest to jeden z aspektów, dlatego lepiej małymi kroczkami zająć się czym dla siebie co kiedyś przy okazji też da efekt, a nie zabierać sie za mega ostry trening który ani przyjemny ani może nie dać super efektu i nie odwróci życia o 180 stopni, ale od czegokolwiek trzeba zacząć bo inaczej samo nie zmieni się nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackpillNaCalego żyjemy w takich czasach że żeby być szczupłym trzeba chodzić na silke albo uprawiać jakiś inny sport bo jak nie w robocie to przed tv siedzisz na dupie. no chyba że jesteś fizjolem ale wszyscy moi znajomi którzy nie są ulani po prostu chodzą na silke + często nie piją więc nie sądzę żeby te mityczne normiki nic nie robiły.
  • Odpowiedz