Wpis z mikrobloga

@heez: jest Jeszcze druga strona medalu: „dziennikarstwo” w necie jest na takim poziomie ze te artykuły nie zasługują na poświęcenie im większej ilości czasu
@fhgd: szkoda marnować czasu na czytanie jakichś czytanek. Zawsze jak napiszę jakiś skrajny komentarz to zaraz ktoś przyjdzie i mi streści artykuł to po co tracić czas na takie pierdoły ( ʖ̯)
@fhgd: Bo artykuły to zazwyczaj rozbił się na autostradzie czy pożar albo atak dronów albo okradli sąsiada i wchodzisz zobaczyć zdjęcia i #!$%@?ć. Przekaz jest tak przewałkowany że 80% się powtarza.
Zauważyliście że na głównej nikt nie czyta artykułów, tylko lecą komentarze jak z generatora?


@fhgd: Dowód A na załączonym obrazku. Napisałem pod godzinnym filmem dwa komentarze w odstępie 2,5 minuty. W obu podałem ten sam fakt, czyli, że tytuł artykułu ze znaleziska, a tym samym tytuł video (tytuł nadany przez youtubera był ten sam w tym przypadku) to clickbait, który nie ma nic wspólnego ze zdaniem profesora udzielającego wywiadu. Główna różnica
texas-holdem - >Zauważyliście że na głównej nikt nie czyta artykułów, tylko lecą kome...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-14 o 08.07.48

Pobierz
nie tylko trolle. Ludzie maja juz tak sprane mozgi przez krotkie filmy z tiktoka, shortsow że nie są w stanie dłużej skupić uwagi i przeczytać zwykłego artykułu. Tylko czytają sam nagłówek i piszą komentarz.


@heez: to nie żadne tiktoki, tylko polityczna propaganda korwinoidów i tym podobnych prawackich odpadów sprała im mózgi. Działają na prostych instynktach - odpala im się sraka na hasło murzyn, lewak, żyd itd.
@fhgd: Sam jestem w tej grupie, ale na szczęście, czytam i komentarze i tam znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która przedstawi drugi punkt widzenia. Za bardzo jesteśmy bombardowani randomowymi informacjami i jak temat szczególnie mnie nie zainteresuję, to nie będę się długo nad nim zastanawiał. Zresztą za 10 minut i tak prawdopodobnie zapomne.