Wpis z mikrobloga

@Kempes: Tego rodzaju bingo z miejsca kojarzy się z tym bingo z Flotą Czarnomorską. I żeby nie było tak jak z Flotą Czarnomorską, gdzie skreśla się okręty oplute albo trafione kamieniem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jl23 Oj tak, ta trafiona łódź podwodna także, albo te dwa ostatnio trafione, też pewnie są operacyjne XD
Może podasz nazwę okrętu, który twoim zdaniem jest zdolny do operowania, a jest w kacapskim bingo morskim? XD
  • Odpowiedz
Może podasz nazwę okrętu, który twoim zdaniem jest zdolny do operowania, a jest w kacapskim bingo morskim?


@Kempes: Tylko jednego? Oleniogorskij gorniak? Jedna z tych desantowych ropuch. Trafiona jakąś rakietą, na filmikach dymy, ognie i nie wiadomo co jeszcze. Dzisiaj w linii.

Ukraińcy zatopili pięć okrętów w tej flocie (w zasadzie to cztery okręty i holownik), ale na wykreślance połowa jest na dnie. I żeby nie było tak samo z tymi
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@jl23 "Oleniogorskij Gorniak" jest w suchym doku, a nie, jak piszesz, jest w linii.
Rafineriie są trafiony, ale nie zniszczone. Mają bardzo ograniczone możliwości przerobu ropy naftowej. Ich naprawa może potrwać nawet kilka lat. Świetnie że kacapów tak pieczą te ostatnie trafienia (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@jl23: i ten okręt już pływa?


@Grzesiok: Nie wiem czy pływa czy nie pływa. WIem, że nie jest zatopiony.

A możesz pokazać źródło które podaje ze jest zatopiony?


Nie. Mówię o wykreślankach tworzonych bez źródeł. Tak jak ta tutaj.

@jl23 "Oleniogorskij Gorniak" jest w suchym doku, a nie jak piszesz jest w linii.


@Kempes: Został w sierpniu odholowany do Noworosyjska. Nie został skreślony z linii.

Ich naprawa może potrwać
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@jl23 Czyli nie wiesz czy pływa, czy nie pływa, ale uważasz że jest w linii. Ty wiesz co to określenie w ogóle znaczy?
Tek okręt stoi uszkodzony w doku I NIE JEST UŻYWANA PRZEZ KACAPÓW operacyjnie, dlatego jest w bi go na pozycji skreślonej. Nawet nie wiadomo czy uda się go naprawić...
Wiem ile trwa zbudowanie kolumny destylacyjnej od zera. Uszkodzona kolumna destylacyjna to budowa jej od podstaw. Tak, to zajmuje kilka
  • Odpowiedz
Został w sierpniu odholowany do Noworosyjska. Nie został skreślony z linii.


@jl23: @Kempes: wg jego logiki to pewnie i Kuźniecow "jest w linii".

Aż chce się powiedzieć: sztuka jest sztuka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz