Wpis z mikrobloga

Moje plany po powrocie do kraju:
1. Zęby. Tutaj pewnie i pół miliona by nie starczyło by to ogarnąć. Raczej nigdy ich nie zrobię, ale chcę zacząć.
2. Zrobić papier na widlaki. Doświadczenie i kurs mam.
3. Pojechać w góry (Karkonosze), najlepiej na kilka dni.
4. Wymienić drzwi w pokoju, oraz może kupić nowe meble.
5. Pomyśleć i może kupić jakiś klimatyzator na lato.
6. Naprawić rower, chodzić i jeździć po lesie.
7. Ćwiczenia z hantlami, pompki.
#przegryw #przegrywpo30tce #przegrywnaemigracji
  • 18
  • Odpowiedz
1. Zęby. Tutaj pewnie i pół miliona by nie starczyło by to ogarnąć. Raczej nigdy ich nie zrobię, ale chcę zacząć.


@Ca_millo: jeśli utrzymasz się w tym postanowieniu daj znać, też robię teraz swoje (są w tragicznym stanie) i może Ci coś podpowiem
  • Odpowiedz
jak bardzo tragicznie jesli chcesz powiedzieć? Ja tez mam w #!$%@? do roboty ze wzgledu na moj lęk przed dentysta i wieloletnie zaniedbania tym spowodowane


@zielonykszak: operacja zgryzu, jeśli nie uda się na NFZ to koszt 35k pln, oprócz tego ortodoncja i korony, nawet nie wiem ile to pochłonie
  • Odpowiedz
@Ca_millo: Klimatyzator to nie taka prosta rzecz bo trzeba mieć jak wyprowadzić na zewnątrz rurę która odprowadza ciepłe powietrze.
Jak wymieniać meble to od razu i odmalować pokój za jednym razem,koszt niewielki a czasu chyba będziesz miał dużo na malowanie.
  • Odpowiedz
@Ca_millo: zamiast ćwiczeń siłowych pomyśl o aerobach tj bieganie zwłaszcza po lesie parkach etc zobaczysz że będziesz się lepiej czuł. Obserwuje jakiś czas Twoje posty i myślę że kluczem będzie właśnie bieganie, ruch na powietrzu i odstawienie alko oraz zmiana diety, sam zobaczysz jak zmieni Ci się mental po 2-3msc. Tkwiąc w kółku praca odpoczynek picie tylko kiśniesz. Jeśli chodzi o 100matologie to mocno poszła do przodu, nie trzeba fortuny, wystarczy
  • Odpowiedz