Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tych krzesłach kokkedal z #jysk
Chce kupić coś, co wystarczy na długo, one mają tylko 4 nogi dokrefane do siedziska, bez żadnego stelaża i setki śrubek, siedziałem w sklepie, niby stabilne i fajne, ale co po roku albo pięciu latach?
Polecacie jakieś niedrogie, ale solidne krzesła? Sporo z promocji albo w cenie poniżej 200 to są meble, które chwieja się nawet na ekspozycji...

#meble #krzeslo #krzesla #kuchnia #jadalnia #dom #mieszkanie #pytanie #pytaniedoeksperta #urzadzajzwykopem #wnetrza
  • 4
via Android
  • 0
@gr0nczek_ za późno, kupiłem
O Jonstrup czytałem sporo opinii, że pęka stelaż. No i jednak twardsze były od tych. Wydawały mi się solidne.
Pracujesz w jysku? Wracają z jakimiś konkretnymi usterkami te kokkedal? Cena 175 wydawała mi się ok po tym, jak obejrzałem ofertę Agaty (kiepskie krzesła, jeśli nie patrzysz na takie za 300+) i brw czy Bodzio (dobre, ale drogie) i ten kokkedal najlepiej wyszedł w testach xd
@Shatter Tak, pracuje. Jeśli chodzi o kokkedale, to najczęściej reklamowane na rozjeżdżające się nogi, a wariant w welurze czasem jest źle spakowany i odciska się na nim karton. Albo pakujący czasem wrzucają 2 te same komplety nóg. Ogólnie, przyjeżdżają do nas z Chin. Co do ceny, to jest akurat dobra + gwarancja 2 lata. Zazwyczaj przy reklamacji wymieniamy sztukę za sztukę.
W Jonstrupach trzeba patrzeć z kolei na spawy, bo sam w