Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co warto kupić i przywieźć do Polski z powrotem w trakcie pobytu w #usa? Planuję sobie kupić #iphone, może jakieś ciuchy i bourbon, zastanawiam się co jeszcze mógłbym ogarnąć. Zachęcam do burzy mózgów. #zakupy #elektronika #podroze #podrozujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co warto kupić i przywieźć do Polski z powrot...

źródło: Apple-iPhone-15-Pro-Hero-Gear

Pobierz
  • 8
@mirko_anonim przy obecnym kursie dolara i różnicy na poziomie ich sales tax/nasz VAT najbardziej opłaca się właśnie elektronika. Zwłaszcza Apple. Ale na handel nie polecam - jak weźmiesz pięć maków pro, to celnik słusznie zakwestionuje, plus sprzęt z USA idzie w gorszych cenach. Ale dla siebie - jak najbardziej, wychodzi ponad 25% taniej obecnie (zależnie od tego, w jakim stanie kupujesz).
@mirko_anonim jak chcesz brać tylko dla siebie to się mega opłaca jak byłem w listopadzie w USA dokładnie Washington i poszedłem do salonu Apple to 15 Pro 256 GB wychodził prawie 2k taniej niż w PL
@mirko_anonim: telefony (iphone/samsung. Dodatkowo jesli masz jakas wczesniejsza wersje tela sprawna to wez ja ze soba bo jak ja bylem w USA to oddalem S10 i wzialem S21 doplacajac chyba 300dolarow tylko ->na glownej stronie samsunga), ciuchy gdzie jak dobrze poszukasz to masz koszulki Ralpha za 5 dolcow, jakies bluzy itd. Z alko Jack Daniels green label gdybys chcial to zrobic dla zarobku (tam 1.75l kosztuje 30dolcow a w Polsce 0.7
@mirko_anonim: Wszyscy zawsze polecają elektronikę na pierwszym miejscu, ciuchy dobrych marek, które można kupić w dobrych promocjach i tutaj bym zgłębiła temat. Oni tam mają inny model sprzedaży i często można skorzystać z różnego rodzaju rabatów które nie są takie oczywiste. Nie pamiętam szczegółów, ale chyba można wyrabiać sobie różne karty jako turysta, na które otrzymuje się spore zniżki w sklepach. Poczytaj. Ostatnia sprawa, markowe kosmetyki, jakieś fajne perfumy itp.