Wpis z mikrobloga

Niesamowite jaki jest wysyp botów pod filmami z komisji dot. wyborów kopertowych. 95% to komentarze pokroju "kończycie ten kabaret, baba nie wie o co pyta, nienormalna jakaś, nikogo nie obchodzi wynik komisji bo i tak nikt nie pójdzie siedzieć, niepotrzebne koszta!"

Omg xDDDDDDD
Facet się wije jak wąż ostatni, powinni go pod wykrywacz kłamstw podpiąć i prosto do pierdla.
#sejm #polityka
  • 27
@Messix: tylko, że do pierdla wsadza sąd,a prezydent stosuje akt łaski wobec przestępców.
Ja bym jednak poczekał na efekty, bo zanim Wąsik z Kaminskim nie poszli za kraty to słychać było narrację, że my nie wsadzamy waszych, wy nie wsadzacie naszych, prawda? Prawda?
Może masz rację, a może nie. Patrząc na "sobonia", to widać, że przez 8 lat nieźle się w tym burdelu urządzili i nagle nikt za nic nie
@wafel93: Internet nie jest reprezentatywnym źródłem społeczeństwa. Wystarczy np. że zagłębiłem się w materiał na temat elektryków na kanale "povagowani". Co tam jest za odklejka foliarska o NWO to nie mam pytań xD To nie znaczy, że tak wygląda całe społeczeństwo, niemniej jest bardzo podatne na takie bajki.