Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, ale ja sobie bym mega życzył aby polska nie awansowała w nadchodzącym euro 2024...

Ja nie mam pamięci złotej rybki i wiem jaki piach i gówno grali w 2023. Bo jak teraz się dostaną to znów będzie #!$%@? jaka dobra kadra, o kurde poprawili błędy, ciekawe jakie miejsce zajmiemy. A będzie tak jak zwykle, mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Szkoda naszych pieniędzy i nerwów na oglądanie tego #!$%@? widowiska w wykonaniu polskich kopaczy.

Nie dostaniemy się na euro, może to będzie w końcu zimny prysznic dla kadry i podziękują nawet dużym nazwiskom i w końcu będzie coś rzeźbione na młodej kadrze
#pilkanozna #mecz #lewandowski #euro2024 #lewandowski
  • 17
  • Odpowiedz
@Milo900 Ktos wypowiadał się niedawno ze efekty wśród młodzieży już widać i potrzeba czasu żeby to zaprocentowało w dorosłym futbolu.
Ja osobiście tak średnio wierze ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Milo900: Przykro mi to pisać, ale też nie chcę wyjazdu Polski na Euro. Jeżeli drużyna w dwóch meczach z Mołdawią zdobywa tylko jeden punkt, to nie ma prawa jechać na turniej do Niemiec. Sory, ale porażka z ówczesną 171. drużyną w rankingu FIFA, to za dużo.
  • Odpowiedz
@smialson na turniej prawo ma jechać drużyna, która zgodnie z regulaminem wywalczyła awans, a nie która zdobyła powyżej 1 punktu z Mołdawia. Niezależnie od otoczki jaka będzie wokół kadry nigdy nie będę jej życzył porażki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@GeWa tylko że ja też życzę kadrze jak najlepiej, ale patrząc jaki rak tam się toczy w samej kadrze jak i poza nią, musi być bardzo zimny prysznic dla kibiców, działaczy , dla wielu ludzi którzy stwierdza że musza nastąpić nowe duże zmiany, bo teraz to rzygam oglądając ich mecze
  • Odpowiedz
@GeWa:

która zgodnie z regulaminem


A propos regulaminu - śmiech na sali, że mamy jeszcze jakiekolwiek szanse na wyjazd xD

Rozegraliśmy być może najgorsze eliminacje w XXI wieku, a te patałachy wciąż mogą jechać na turniej.
  • Odpowiedz
A propos regulaminu - śmiech na sali, że mamy jeszcze jakiekolwiek szanse na wyjazd xD


@smialson: Nie my jedyni w teorii nie powinniśmy mieć szans na wyjazd. Zwiększyli ilość drużyn pod zwiększenie publiki, więc dopóki nasi mają szansę to im kibicuję. Jakkolwiek źle by grali i tak co najmniej kilka milionów ludzi potem obejrzy ich mecze na Euro w tv.

tylko że ja też życzę kadrze jak najlepiej, ale patrząc jaki
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@GeWa @Loszczyk
Nie rozumiecie, zawsze jakimś cudem czasami udało im się wyjść z grupy, ale teraz jak wyjdą z grupy to ludzie zapomną że ta kadra jest po prostu do dupy. A jak nie wyjdą z grupy to będzie dużo szumu, ludzie nie będą już robić nich z polbogow tak jak teraz robią i jak media ich kreują.

Ja #!$%@? masakra
  • Odpowiedz
@GeWa: Spoko, sobie kibicuj - ale dla mnie w tych eliminacjach wydarzyło się zbyt dużo złych rzeczy, abym mógł ich wspierać.
W zeszłym roku nie było ani jednego dobrego meczu w ich wykonaniu. To jest przepaść w porównaniu z tym, co prezentowali nawet w eliminacjach do MŚ w Katarze.
  • Odpowiedz
@Milo900: dokładnie tak jak po 1986 jak dostali 4:0 od Brazylii to się potem obudzili dopiero przed mundialem 2002. Te lata to były złote czasy polskiej piłki xD
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: dokładnie, mecze u somsiada, do tego duże stadiony więc i większa szansa na bilety.
@Milo900: jesteś pewnie młody i troche rozpieszczony w miarę regularnymi awansami na turnieje Polski. Piszesz o zimnym prysznicu... to sobie wyobraź zimną kąpiel trwającą 16 lat xD Bo pomiędzy 1986 i 2002 nie graliśmy nigdzie (nie licząc sukcesu na olimpiadzie 92). To było moje dzieciństwo i #!$%@? to, jakby nie grali wolę żeby grali. Wątpię
  • Odpowiedz