Wpis z mikrobloga

Wygląd JEST ważniejszy niż pieniądze. Ja w pierwszej klasie liceum miałem zarysowaną szczękę i normalny brzuch. Dziewczyny potrafiły się do mnie uśmiechać. Nie gadałem z nimi, bo jestem patologicznie nieśmiały, ale spojrzenia były. Teraz jak mam pyzatą mordę i duży brzuch to dosłownie żadna dziewczyna od 15 lat się do mnie nie uśmiechnęła. Jak spojrzę na jakąś dziewczynę, to w ciągu 1 sekundy odwraca głowę na bok, albo natychmiast patrzy się w podłogę. Żadna dziewczyna nie chce w ogóle utrzymywać ze mną kontaktu wzrokowego. Tak samo uważam, że ludzie gorzej mnie traktują, bo jestem grubasem. Jak byłem szczupły, to ludzie często z uśmiechem ze mną rozmawiali, a teraz jak jestem gruby, to czuję, że traktują mnie inaczej. Z taką lekką, delikatną opryskliwością i lekceważeniem. Schudnąć nie mogę z powodu wady genetycznej, więc zostaje samotność do śmierci, bo z otyłym knurem nikt się zadawać nie chce.
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 8
  • Odpowiedz
Ja w miarę normalnie się odżywiam i pracuję fizycznie, ale chleję jak bóbr. Tak czy tak jestem dość szczupły [BMI około 22-23] ale aspołeczność jednak robi swoje, F w każdym razie dla chłopa choć dużo młodszy od ciebie jestem.
  • Odpowiedz