Wpis z mikrobloga

Unimot? Obserwuję od dłuższego czasu, ale nie wiem czy pociąg już nie odjechał ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak myślicie?

Myślę nad Unimotem i Orlenem pod kątem KPO. Rozkręcenie inwestycji powinno rozkręcić też zapotrzebowanie/rynek paliwowy.

#gielda #unimot #inwestycje
  • 10
  • Odpowiedz
@Reevo: unimota warto skupywać przy jakiś korektach, spółka ma świetne relację inwestorskie gdzie dają zwrot kosztów za tankowania praktycznie co roku. Ja liczę na segment asfaltów i lpg.
  • Odpowiedz
  • 0
@ubranyGRUBAS: No tak, wystarczy kupić na dołku :).

O zwrocie za tankowanie czytałem, spoko akcja, lepsza niż Orlenu (która nawet nie jest dostępna dla XTB).

Coś jeszcze polecisz?
  • Odpowiedz
Zwrot dotyczy jednego rodzaju paliwa: oleju napędowego, benzyny lub gazu LPG zatankowanego na stacjach sieci AVIA i wynosi 3 zł za litr wybranego paliwa. Maksymalna ilość uprawniająca do zwrotu to 50 litrów. Z benefitu można będzie skorzystać przez 3 miesiące, tj. do 30 kwietnia 2024 r.
  • Odpowiedz
@dupasmoka: @ubranyGRUBAS ale w tym roku na ten zwrot już się nie załapiecie :) Promocja dla klubowiczów, którzy zanim pojawiła sie ta infomracja byli już klubowiczami. A nawet jesli dziś wyslecie zgłoszenie to klubowiczem bedziecie (o ile dobrze pamietam) dopiero od początku maja wiec wpadnie wam "tylko" tylko zwrot za 50litrów
  • Odpowiedz