Wpis z mikrobloga

  • 0
@duzy240: obiecał, że nie zostawi NATO. Tylko ja mam dziwne wrażenie, że on już dogadał się z Putinem a wizyta Tuckera Carlsona w Moskwie to nie był przypadek.
@Grooveer: Trump nigdy nie bedzie mial takie mocy zeby wyjsc z NATO. Ale jak ktos bedzie z nim walil w chja z hajsem na NATO to Trump moze sie ociagac z wyslaniem odsieczy w razie ataku agresora. Na szczescie Trump ma Polakow za najbardziej wartosciowa imigracje w stanach, i na pewno nie oddalby Polski ruskom. Zreszta kwa nikt by nie oddal polski ruskom bez walki, bo to srodek europy.
  • 0
@yeciv38199 Trump nie musi wychodzić z NATO. Wystarczy, że zabierze amerykańskie wojsko ze wschodniej flanki NATO i tyle. Turcja członek NATO wczoraj Erdogan gratulował Putinowi zwycięstwa w wyborach.
@Grooveer: ukraina to ruskie, nikt w stanach ich nie odroznia. Ja mieszkam w USA i wiem ze dla wielu to nawet Polska jeden chj - soviet union^^ Trump tez ma ten mental co do ukrainy. Nie dopatrywalbym sie tu jakiegos ukladania z Putinem. A co do turkow to znam ich tylko tyle co bylem przeszczep wlosow robic rok temu. Wygladaja na pracowitych ludzi. Tacy nasi europejscy muzulmanie. Raczej nie daza do
@Grooveer: A bo z Rosja trzeba sie w pewnym stopniu dogadac zeby skutecznie cisnac Chiny. Jak zolte kacapy wejda na lad bialego czlowieka to masakry ala Katyn to bedzie pikus. Chinole to sa swiry. To bedzie wojna rasowa, jak aryjczycy z zydami. Juz dzisiaj sa materialy jak chinole sie woza po europie i mysla ze sa czyms wiecej niz bialy czlowiek w europie.
  • 0
@yeciv38199

A bo z Rosja trzeba sie w pewnym stopniu dogadac zeby skutecznie cisnac Chiny.

I to jest właśnie bardzo niepokojące dla Europy wschodniej. Oby zachód nie porzucił wschodu.