Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: zgaduję 3zł za 10g białka i mniej niż 100kcal. Kiedyś takie coś kupowałem potem sobie uświadomiłem że to wyrzucanie kasy w błoto. W lidlu masz te jogurty 330ml za 4 a w jednym masz 30-40g białka, za podobną cenę masz w kauflandzie skyr 0,5l 50g białka albo kupujesz zwykły serek wiejski ok 20g białka 2zł. Mieszasz sobie z czym chcesz, rzodkiewka nutella owoce drzem co chcesz. Smaczniejsze i tańsze.
  • Odpowiedz
kupujesz zwykły serek wiejski ok 20g białka 2zł. Mieszasz sobie z czym chcesz, rzodkiewka nutella owoce drzem co chcesz.


@Uuroboros: ale o czym ty #!$%@? ? %-). W tym jogurcie ze wstawki masz 1.5g węgli na cały kubeczek a ty coś bredzisz o mieszaniu nutelli z serkiem wiejskim czubku %-)
  • Odpowiedz
@Blahhblahh: dla mnie to idiotyzm z tym obniżaniem węgli i tłuszczu jak bez niczego w serku wiejskim jest bardzo mało kcal i jeszcze za to że ci pogarszają jedzenie dopłacasz, kompletny idiotyzm.
Zresztą można jeść bez niczego, ma dość przyjemny śmietankowy smak albo mieszać sobie z cukrami 0. Dorzucenie kilku przekrojonych wingoron, garści borówek czy 4 truskawek też nie zwiększy kaloryki znacząco a będzie znacznie smaczniejsze niż ze sztucznym smakiem.
  • Odpowiedz