Wpis z mikrobloga

  • 0
@Slazer: Po USB nie mogłem uruchomić żadnej gry ponieważ w ustawieniach OPL mam BDH Menu - Block Device i nie mogłem tego zmienić więc odpuściłem. Fmcb 1.96 z tego co pamiętam, kartę kupiłem gotowa na allegro
  • Odpowiedz
  • 0
@agdybytak: Próbowałem zrobić tak jak na filmie ale widzę że gościu odpala kopię zapasową z płyty wiec u mnie to odpada, odpuściłem narazie odpalanie gier przez Ethernet. Teraz mam problem z odpaleniem gier przez pendrive, zrobiłem wszystko jak w poradniku u retro #!$%@?. Freemc widzi pliki w pamięci masz a OPL w liście gier ich nie widzi ehh.
  • Odpowiedz
Udało mi się kiedyś odpalić grę po SMB na freeMcBoot, po kablu, ale to było z 3 lata temu, i nie wiem czy będę pamiętał szczegóły xD Ale możesz podesłać co tam masz, może coś mi się przypomni.
  • Odpowiedz
czy gry mają więcej niż 4GB? Jeśli tak, to nie będzie ich widać. I chyba system plików pendrive musi być FAT32. Jeśli gra ma więcej niż 4GB trzeba ją podzielić na party przy użyciu USB Util
  • Odpowiedz
  • 0
@agdybytak: Zrobiłem wszystko tak jak napisałeś, jak będę w domu podłącze starego pendrive z wolniejszym odczytem moze jest to spowodowane że te nowe pendrive mają za szybki odczyt? Nie wiem pokombinuje w domu, dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
  • 0
@agdybytak: Już działa, trzeba było zmienić ustawienie dla gry w Configure GSM, Video Mode -> Tryb Pal. Teraz wyświetla obraz, wcześniej było ustawione 720p z racji że gram na starym Sony Trinitronie to przez ta rozdzielczość wywalało Black Screen. Pena dalej nie widzi ale ważne że przez kabel ethernet wszystko śmiga i się nie tnie, dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz