Wpis z mikrobloga

#darksouls Manus i Gwyn pokonani. Walka z pierwszy nawet mi wyszła ale dalej mi sie wydaje mniej sprawiedliwa niz walka ze smokiem(chociaz obie ucza cierpliwosci). Ta czarna magia op. Ale topka walk.
Gwyn za to po pierwszych normalnych podejściach zrobiony parowanie(czlowiek dopiero teraz zobaczyl jak to się robi xD).
Jeszcze dwa tygodnie temu bym się nie spodziewał, że tak się wciągnę i szybko przejdę DSy po tym jak pierwsze podejście mnie zniechęciło.
Ale tak, DSy skończone więc teraz chwila przerwy i robie podejście do drugiej częsci.
Moje top3 bossów:
1. Ornstein i Smough
2. Artorias
3. Kalameet
Ostrzewtlumie - #darksouls Manus i Gwyn pokonani. Walka z pierwszy nawet  mi wyszła a...

źródło: obraz_2024-03-20_194554003

Pobierz
  • 5
i robie podejście do drugiej częsci.


@Ostrzewtlumie: w DS2 jest trochę różnic względem pierwszej części, sporo mechanik dodano i pewnie będziesz mieć pytania to pisz śmiało na tagu i ludzie pomogą, generalnie największe z nich to:
-jak chcesz aktywować sekretną ścianę to musisz na nią kliknąć "x", nie wystarczy zrobić rolki czy uderzyć, żeby ją odsłonić,
-stat ADP odpowiada za to jak efektywne są Twoje uniki, jeśli polegasz mocno na dodge-rollu
@FPmaster ten pasek to wewnętrzne narzędzie od Steam decka ale podejrzewam że można na normalnym kompie to ogarnąć bo dużo ludzi to używa do testowania podzespołów.
Po szybkim szukaniu to jest mangohud