Wpis z mikrobloga

Jak mam byc szczery to pluje strasznie na wyborcow ko/3d (wiem ze tu wiekszosc na nich glosowala takze xd dla was) nie wiem jak mozna byc tak tępym i głosować na gebelsów ehhh szkoda ze dana osoba nie jest zarzadzana przez partie ktora wybrala wtedy byscie sie 2 razy zastanowili przy urnach 🤦‍♂️#sejm #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
@Dobuch Herr Tusk ma mój dożywotni głos za to epickie kopanie pisowców przez ostatnie miesiące. Reszta działań rządu również nie budzi moich zastrzeżeń. Jeszcze tylko delegalizacja pisu i k0nfituracji by sie przydała
  • Odpowiedz
szkoda ze dana osoba nie jest zarzadzana przez partie ktora wybrala


@Dobuch: Każda osoba jest zarządzana przez partię obecnie rządzącą, nawet jak ich nie wybrała.
  • Odpowiedz
@Dobuch Tak, poszło nawet dwóch prawomocnie skazanych, tylko prezydent (którego również sąd określił debilem) ponownie ich ułaskawił. To czy ktoś pójdzie jeszcze siedzieć określą zawiadomienia do prokuratury, które muszą sformułować obecnie trwające komisje. Pragnę cię jednak uspokoić że mają już dużo materiałów obciążających pisdzielców - o wiele więcej niż miało to miejsce w poprzednich tj. przy aferze rywina czy aferze gruntowej.

Jeżeli dokładnie prześledzisz ostatnie 20 lat to łatwo dojdziesz do wniosku
  • Odpowiedz