Wpis z mikrobloga

@konserwix: Troche mi przeszkadzasz w ogladaniu filmu wiec postaram sie jak do przedszkolaka. Moze bede mial spokoj do konca filmu :P

Taka sytuacja: Umawiam sie z Toba ze okradniemy bank. Jestem przekonany ze jest tam 100 tys wiec proponuje Ci 50 tys.

Wlamujemy sie a w banku jest 30 tys bo ktos go wczesniej opedzlowal.

Pytanie - jak mam dac Ci 50k?

Nie wolaj dopoki nie znajdziesz odpowiedzi na to pytanie.
Wlamujemy sie a w banku jest 30 tys bo ktos go wczesniej opedzlowal.


Pytanie - jak mam dac Ci 50k?


@gorzki99: szkoda, że rządu to nie dotyczy. Umawiasz się z nim na napad. W banku ma być 100k ale okazało się że jest pusty a jednak umowa to umowa i trzeba dać rzadowi 50k.
Oni mają ponad 60 tys kwoty wolnej.
plują na ciebie, a ty mówisz, że deszcz pada... można i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@konserwix: Dzieki ze przynajmniej dales ogladnac film. Niestety nadal nie masz odpowiedzi na moje pytanie. Postaraj sie brdziej
@Gozd: Tego to juz calkowicie nie zrozumialem.

Startujesz do wyborow. Jestes troche w temcie wiec wiesz jak powinny wygladac finanse publiczne. Orientujesz sie w przychodach i rozchodach. Wiesz ze poprzednicy umaczali kase w roznych funduszach ale nawet wtedy jest to do ogarniecia.

Wygrywasz i zaczynasz rzadzic. nagle sie okazuje ze te machlojki ktore wiziales to maly pikus. Widziales jak przepieprzyli 100mln ale tych 900mln nie widziales bo byly wyprowadzane bokiem. Czyli
@konserwix: Ah ta dzisiejsza mlodziez. No musze przyznac. W walce na memy mnie pokonasz bo w rozwoju sie cofnac nie potrafie.

Jak dorosniesz i nauczysz sie uzywac argumentow to sie odezwij. Tylko spiesz sie bo ja tak licze ze przy dobrych witrach to mi z 25 lat zostalo - moze uda Ci sie zdazyc.