Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako pracownik pogotowia energetycznego nie mogę się doczekać strajku naszej brygady gdy u jakichś wsiunów po wichurze położą się słupy, wtedy się spotkamy i będzie 1:1 w utrudnianiu komuś życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#energetyka #wies #patologiazewsi #pracbaza #polska #strajk
A co to będzie jak dojarkom zabraknie prądu ulala ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 31
  • Odpowiedz
nie tylko SEP a


@skud: mam sep dozorowe, egzamin zdany z palcem w dupie

na maszyny


@skud: mam na zwyżki, koparki, widlaki, i na coś tam jeszcze, łatwizna do zrobienia.

pozbycie się jednego pracownika


@skud: nikt się chłopa nie będzie pozbywał, po prostu ma robić swoją robotę, to za co ma płacone, a nie pokazywać swoje urojenia. Mi w robocie też wiele rzeczy się nie podoba, ale je robię,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Pomysl dobry, ale obstawiam (chociaz Jahwe zabrania zakladow), ze pojedziesz naprawiac kable, bo kierownik zagrozi ci zwolnieniem. Chociaz jak piszesz o brygadzie, to czuje, ze macie jakies ustalenia w grupie i wtedy moze sie udac. Powodzenia, dopierlcie #!$%@?ynom rolnikom konkretnie, niech im biznes agro stanie, to sie naucza.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: a co ja napisałem? To że ktoś walczy o swój hajs nie znaczy, że to nie przyniesie również Tobie korzyści. Jeśli rolnicy walczą o swój hajs i wygrają to dla Ciebie oznacza to tyle, że nie będziesz uzależniony od dostawcy z zewnątrz, który będzie dyktował ceny
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: to że żywność jest droga wynika z przepisów unijnych. Jeśli unia dąży do tego, żeby zlikwidować produkcję żywności w unii to nie dlatego, żebyś Ty miał taniej (bo przecież wystarczyłoby zmienić regulację) a dlatego, żeby zarobił ten kto ma zarobić. Ty i tak będziesz miał drogo ale jak zlikwidujesz produkcję żywności w swoim kraju to nie będziesz miał alternatywy. Jak dostawca żywności podniesie ceny to będziesz mógł tylko to zaakceptowac
  • Odpowiedz
to że żywność jest droga wynika z przepisów unijnych.


@digitalalchemist: tak, bo wcale cen żywności nie #!$%@?ło w kosmos po ataku Rosji na Ukrainę xD i jakoś średnio im wychodzi robienie jej drogiej, skoro obecnie ceny na giełdach spadają xD

Standardowo, szurskie bzdury wyciągnięte z dupy.

Tak bardzo chcą zlikwidować tą produkcję żywności, że 1/3 (o ile pamiętam) budżetu UE idzie na dopłaty dla rolników, bez których by zdechli, bo produkcje
  • Odpowiedz
a co ja napisałem? To że ktoś walczy o swój hajs nie znaczy, że to nie przyniesie również Tobie korzyści. Jeśli rolnicy walczą o swój hajs i wygrają to dla Ciebie oznacza to tyle, że nie będziesz uzależniony od dostawcy z zewnątrz, który będzie dyktował ceny


@digitalalchemist: Oni walczą o CZYJŚ hajs, nie o swój. Jak zawsze. A wolę mieć wybór wolnorynkowy i nie utrzymywać pasożytów.
  • Odpowiedz