Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi #rozowepaski dlaczego macie takiego kija w dupie jak człowiek chce mieć trochę radości dla siebie i innych. W sklepie sprzedawczyni powiedziała że jestem dziecinny. Rozchodzi się o to że spotkałem w sklepie młodego z sąsiedztwa 9lvl (ja mam ponad 30lvl) który kupował sobie sprzęty na lany poniedziałek za swoje kieszonkowe. Wyszło że mu tam dyszki brakło i mu dołożyłem z jednym warunkiem, mianowicie że w południe w łany poniedziałek ugasiliśmy się na ustawkę by się lać wodą.
Ta poleciała od razu z tekstami do mnie że dziecinny jestem i powonieniem sie zachowywać xD

Kurde współczuję jej takiego kija w dupie. Mam podejście do życia żeby nie zabijać w sobie dzieciaka bo się staniesz grzybem.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #dzieci #niebieskiepaski #zonabijealewolnobiega
  • 55
@Nick_Login: strasznie sie najarlaem, ale tez strasznie absurdalny jest Twoj mem, gdzie od zarania dziejow w sumie dla wielu mezczyzn kobiety bardziej lub mniej przedmiotowo sluza im tylko i az do rozrywki i przyjemnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) vel haremy, niewolnictwo, brak konwencji genewskiej podczas wojen raczej na rzecz prawa hammurabiego
jakaś Grażyna się #!$%@? a ty już widzisz winę we wszystkich kobietach xd


@moniuszki: Generalizowanie jest złe, ale ciężko tego nie robić jak anegdotyczne doświadczenia większości ludzi to 95% spotkanych kobiet ma kija w dupie i zero dystansu do siebie, a w przypadku facetów to pewnie z 30-40%.
Ta poleciała od razu z tekstami do mnie że dziecinny jestem i powonieniem sie zachowywać xD


@Pesa_elf: Interesowałeś ją do momentu kiedy się z dzieciakiem nie ustawiłeś na lanie wodą ¯\(ツ)/¯ Jakby cie miała w dupie to by się nawet nie odezwała, bo by ją to #!$%@? obchodziło.