Wpis z mikrobloga

To co odstawiają młode Ukrainki na Instagramie to już zaczyna być po prostu niesmaczne.

Do tej pory moją liderką była panienka która w poniedziałek ogłosiła, że jej ojciec zginął na froncie, w środę wstawiała relacje z pogrzebu, a w czwartek zdjęcie wypiętego dupska w klubie w Paryżu "bo musi trochę ochłonąć".

Ale teraz wchodzi na to miejsce ukraińska witaminka która od początku wojny siedzi w Warszawie. Organizuje jakieś zbiórki, codziennie prosi o wpłatę pieniędzy na jakieś tam skarbonki. Parę dni temu ruszyła z relacją-przewodnikiem z zabiegu powiększania piersi xD. Ma nadzieję, że się szybko wygoją bo na majówkę wyjazd na Malediwy.

No i po co ja miałbym zdychać w okopie gdyby takie coś wydarzyło się w Polsce?

#wojna #ukraina
  • 60
  • Odpowiedz
Do tej pory moją liderką była panienka która w poniedziałek ogłosiła, że jej ojciec zginął na froncie, w środę wstawiała relacje z pogrzebu, a w czwartek zdjęcie wypiętego dupska w klubie w Paryżu "bo musi trochę ochłonąć".


@PiccoloGrande: Sponsor kazał to pojechała. Jest odpowiedzialna więc wykonuje sumiennie obowiązki zaowodowe.
  • Odpowiedz
Jesteście w bańce informacyjnej, oglądacie szony na gówno-socjalmediach i dziwicie się, że szony są szonami. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tych normalnych lasek nie widać bo one nie zajmują się takimi rzeczami i tam ich nie widać.


@RitmoXL: Ja nie oglądam szonów na Instagramie, widuje na żywo, po prostu na osiedlu. Każda pazury
  • Odpowiedz
No i po co ja miałbym zdychać w okopie gdyby takie coś wydarzyło się w Polsce?


@PiccoloGrande: NA PEWNO POLSKIE OSKARKI I JULKI POSZŁYBY NA FRONT. XD

Gościu, narodowość tutaj nie ma żadnego znaczenia. W każdym kraju ogarniętym wojną Ci bogatsi spieprzą za granicę i będą żyć jak żyli, a biedniejsi zostaną w kraju, część pójdzie na front, część będzie próbowała żyć normalnie w tle wybuchających od czasu do czasu rakiet.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: a tylko 85 lat wczesniej wolne kobiety same szły do czerwonego krzyża, czy szpitala, nawet prosiły o przeniesienie bliżej frontu, żeby tylko pomagać. W domu siedziały tylko te opiekujące się dziećmi.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande chyba Ty, Lol. Ok, pobawiliśmy się w przedszkole.

To co odstawiają młode Ukrainki na Instagramie to już zaczyna być po prostu niesmaczne.

Powyższe z twojego posta to nie jest rozciągnięcie?

Ja znam z 10 młodych Ukrainek i żadna tak nie robi. + ja nic nie rozciągnąłem, przyznaję, że są takie i takie.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: masz jednego szona ktorego oglądają tysiące wanna-be szonów i to też wpływa na postrzeganie świata przez te "normalne". To że są odklejeńcy to normalne ale przyklask jaki dostają już nie.
  • Odpowiedz