Wpis z mikrobloga

  • 0
@broker: O kurcze, to mnie teraz zainteresowałeś, bo bukmacherzy nie są pewni co do zwycięzcy a Ty idziesz nawet w 1 turę. Szkoda że nie ma żadnych sondaży.
@scorcher no jak chcesz głosować na Kubickiego, który:
-zadłużył miasto na 700 mln, omal nie doprowadził do upadku Zastalu, rywalizuje z inwestorami blokując im inwestycje (np. blokada kompleksu biurowo-innowacyjnego urzędu marszałkowskiego, blokad budowy osiedla na Herberta przez Gwizda), prowadzącego infantylną propagandę we wszystkich możliwych mediach

To głosuj. Najwyraźniej jesteś typem discopolowca jak Januszek :)
Pabierowski jakoś bardziej wzbudza zaufanie, jeździ po tych wszystkich zebraniach w dzielnicy nowe miasto, i można z nim pogadać. Pewnie zbija kapitał polityczny ale jeśli w taki sposób to tym bardziej jestem za.
@DartNorbe: To na kogo? Jasińskiego, który udupił zastal i intermarche? Wydmuszkę Pabierowskiego? Hreszczyka, który jest znany z tego, że hejtuje wszystko? Kubickiego, który ostatnimi latami zaprzepaścił poprzednie dobre prezydentury?
@scorcher: Aż specjalnie odszukałem swój poprzedni komentarz aby napisać jedno wielkie XDDDDDD
Nie sądziłem, że można przegrać "nie wygrywając". Tzn. nie to, że jesteś dobry, tylko tak ch...owy, że ludzie zagłosują przeciw.

#zielonagora