Wpis z mikrobloga

Dla wielu osób jest to kolejna gierka w tym roku, dla mnie to jest klasyka klasyki. Pamiętam, jak odpaliłem w 1992 roku pierwszego AITD na dopiero co kupionym PC. Miałem 11 lat, ale nie umiałem usiedzieć w szkole, by tylko znowu powrócić do tego świata. Część druga to było moje apogeum uwielbienia. Teraz mam 90% ściągniętej gry na Steamie, i widząc ten obrazek, po prostu nie mogę się doczekać. Tak, wiem, moje oczekiwania zostaną brutalnie zabite przez dzisiejsze czasy, ale jednak. Kolejna franczyza zostanie bezlitośnie wykastrowana...Jednak chwile czekania i sam fakt odpalenia jest tego warty. Wracamy do posiadłości, i nikt nam tego nie odbierze.
#gry #retrogaming #aloneinthedark
Pshemeck - Dla wielu osób jest to kolejna gierka w tym roku, dla mnie to jest klasyka...

źródło: xxx

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Ja tam dzisiaj kilka godzin spędziłem i jest ok. Ale czuć drewno od THQ Nordic xD Na minus skopana optymalizacja, nie da się wyłączyć motion blur i sam interfejs jest tak debilnie zaprojektowany że ktoś powinien kopa na ryj dostać razem z wypowiedzeniem. Klimat i historia jak najbardziej na plus, ale gra w ogóle nie jest straszna :(
  • Odpowiedz