Wpis z mikrobloga

Znajomy 28 lat, rok po rozstaniu, po studiach prawniczych, pracuje w zawodzie, oczywiście zawód wpisany w aplikacje, w opisie podstawowe informacje o sobie i kilka zdjęć, glównie z wakacji. Chłopak coś tam ćwiczy i wygląda normalnie. Tindera ma pół roku i do tej pory sam. Mieszka w małej dziurze, więc 90% kobiet ma w promieniu 60-100km. Ma stabilnie te 50 lajków cały czas, ale do większości nie pisał. Większość kobiet nie odpisuje, albo go ghostuje, największe zainteresowanie u kobiet bez matury xD, samotnych mam czy klasycznie grubasów. Teraz mówi, że lajk wpadnie raz na kilka tygodni. Powoli traci nadzieje. Przy booście ostatnio 6 par złapał. Mówił, że raz spotykał się z dziewczyną z tindera, chciała też stały związek, a po miesiącu i x spotkań, powiedziała, że ona jednak związku nie szuka xdddd. Ostatnio zmatchował się z fajną dzioewczyną, już zadowolony po super się pisało, a po spotkaniu mi mówił, że typiara w wieku 28 lat nawet matury nie ma xd

Naprawdę, co trzeba mieć na tych portalach aby kogoś znaleźć? Kogo tam te kobiety szukają?

#tinder #logikarozowychpaskow #badoo #bekazpodludzi
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
czym się różni dziewczyna bez matury od królewny po Wyższej Szkole Gotowania na Gazie?


@President_Hubert: Nie wiem, Wy trollujecie? Tym, że przeciętna dziuewczyna bez matury wyląduje ci na jakiejś gówno umowie w gastronomi, gdzie robi jak niewolnik 10h dziennie za drogbne, a druga sobie pierdzi w stolik w firmie jako jakaś sekretara za prawie 5k netto, tylko dlatego, że ma papierek.

Zresztą jak to wygląda jak rodzina mojego kumpla to ludzie
  • Odpowiedz
@technojezus co jest złego w tym że dziewczyna nie ma matury? Może poszła do szkoły branżowej np. na fryzjera lub kucharza. To lepiej niż skończenie jakiegoś gównokierunku, tylko po to żeby jakiś prawnik z powiatowego na nią lepiej patrzył
  • Odpowiedz
@technojezus: ja nie żyję z jej rodziną. Ale się z nimi spotykam. I jest OK. Jeżeli Ty postrzegasz ludzi przez pryzmat wykształcenia, a nie tego co sobą reprezentują to Twój problem. Nie mój.

Jak można mieć ok 30 lat albo ponad i nie mieć matury?


@technojezus: a co Ci da ta mityczna "matura"?
  • Odpowiedz
  • 0
@jerzu70: Tak, postrzegam, bo nie wyobrażam sobie pochodząc z wykształconej rodziny, sam być wykształconym, po ciężkich studiach medycznych i wiązać się z dziewczyną, która nie miała w prawie 30 lat czasu skończyć matury i robi gdzieś za minimalną, gdzie większość pod stołem dostaje i z emerytury będzie gówno potem.

a co Ci da ta mityczna "matura"?


To panie jerzu, że ogarnięta osoba po maturze ma już plan na siebie, idzie na
  • Odpowiedz