Wpis z mikrobloga

#famemma
Czekaj Ulfik, bo widzę że czat pyta o próbę wykupienia cenzury na Wykopie. Słuchajcie ludziska, wiem, że kiedyś powiedziałem, że opinia innych mnie nie boli i świetnie sobie radzę. No, ale tutaj mam coś do powiedzenia na temat tej całej sytuacji z próbą wykupienia cenzury. Wiecie, jako Boxdel, muszę o tym porozmawiać, nawet jeśli może to być trochę drażliwe. No kurczę, zesnowbollowało się kilka spraw i teraz trzeba wyjaśnić. Nie spodziewałem się, że ta sprawa tak mocno moodbrejkuje, ale trzeba się z nią zmierzyć.

No, jasne stary

Dokładnie, ta sytuacja naprawdę zaskoczyła. Ale wiesz, internet powinien być miejscem swobody słowa, gdzie każdy może wyrażać swoje opinie. Próby manipulacji cenzurą to jakby szturchaniec w demokrację online. Wydaje się, że każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów, a próby wprowadzenia cenzury mogą prowadzić do poważnych ograniczeń w komunikacji w sieci.

No, zgadzam się z Tobą stary

No czasami tak jest, że się na coś zgadasz z kimś i później zmoodbrejkuje cię jakaś wiadomość na mesku i nie dochodzi to do skutku. To zwykłe sprawy biznesowe, nic wielkiego, też nie przesadzajcie, że byliśmy z Białkiem nagle jakimiś, nie wiem... turbo ziomkami. No także ja jako bombel życzę Wykopowi wszystkiego dobrego.

Kurde, stary, w sumie masz rację. Muszę się z Tobą zgodzić
Najmanustrzeci - #famemma 
Czekaj Ulfik, bo widzę że czat pyta o próbę wykupienia cen...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 1