Wpis z mikrobloga

To samo ci dzikusy i barbarzyńcy zrobią z Wami, gdy w razie wojny zostaniecie złapani a ruscy będą potrzebować informacji. To samo robią teraz z całą masą żołnierzy ukraińskich.

Chvuj z terorrystami, ale publikowanie takich treści, chwalenie się tym, przyzwolenie na takie działania pokazuje jak wielka przepaść cywilizacyjna dzieli nas od dzikiej, barbarzyńskiej kacapii. Dali dupy i nie powstrzymali zamachu, to jedyne co teraz potrafią to torturować podejrzanych, zamiast po prostu wytoczyć przeciwko nim proces i skazać. Sprawiedliwy proces powinien przysługiwać nawet największym szujom - to odróżnia cywilizację od dzikusów.

Zapamiętajcie te obrazki dobrze.

#ukraina #rosja #wojna #zamach
JanuszKarierowicz - To samo ci dzikusy i barbarzyńcy zrobią z Wami, gdy w razie wojny...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-24 o 23.27.27.jpeg

Pobierz
  • 49
@JanuszKarierowicz:
Wydaje mi się że percepcja tego ataku terrorystycznego jest taka a nie inna - bo ofiary to Rosjanie - co ludziom już całkowicie zaciemniło obraz rzeczywistości -

Nigdy nie wiecie ilu z tych Rosjan nie wspierało po cichu antyputinowskiego ruchu oporu.

Nie mamy pewności czy nawet rosyjscy żołnierze są bezwzględnie źli - część z nich walczy ze strachu, część szuka okazji aby się poddać i wstąpić do Legionu Wolności Rosji
Phallusimpudicus - @JanuszKarierowicz: 
Wydaje mi się że percepcja tego ataku terrory...

źródło: 2024-03-25_05h44_56

Pobierz
@noipmezc: masz 100% pewności, ze to oni? Zawsze jest szansa, ze doszło do błędu i odcinasz ucho lub wylupiasz oko niewinnemu człowiekowi, jeśli mielibyśmy stosować takie metody u nas. Z akumulatorem wpiętym w jaja prędzej czy później przyznasz się do wszystkiego, co ci zarzuca, więc to średnia metoda zdobywania informacji. Dowody, proces i skazanie, nawet na karę śmierci, ale nie takie bezcelowe pastwienie się, nawet nad terrorysta.
Na pewno nie torturowanie przez kacapskich bandytów w mundurach, ponieważ tortury NIE SĄ skuteczną metoda przesłuchiwania


@JanuszKarierowicz: xD Dlatego wszystkie rządy je stosowały, włącznie z USA w przypadku terrorystów z Al Qaidy?

Osoba torturowana przyzna ci się do wszystkiego


@Anonek463: Przecież o to chodzi, że osoba torturowana powie wszystko, kto jest jego zleceniodawcą, z kim dokonał zamachu.
Ludzie powiązani z przestępczością zorganizowaną w państwach zachodnich, często nie chcą mówić i
Z akumulatorem wpiętym w jaja prędzej czy później przyznasz się do wszystkiego, co ci zarzuca, więc to średnia metoda zdobywania informacji.


@ciemnienie: Bardzo dobra, bo chodzi o to żeby ktoś powiedział z kim działał, gdzie są jego koledzy teraz, jakie mieli plany ewakuacyjne, a oczywiście publikacja, to taka informacja dla ich naśladowców. Co też może nie być takim świetnym pomysłem, bo może się okazać, że następni nie poddadzą się potulnie jak
USA dojeżdża więźniów np w Guantanamo, Izrael też dojeżdża Hamas. Chiny też przeciwników napewno traktują na grubo ;) także wiesz...tak wygląda właśnie cywilizacja, tyle, że niektórzy chcą to ukrywać a inni robią jawnie bo im nie zależy aby mieć dobry PR.


@Ivan_Sekal: Nie rozumiesz istoty problemu. Państwo nie może jawnie gloryfikować przemocy, bo daje tym samym swoim obywatelom zielone światło na jej stosowanie. Rosjanie karmieni takimi obrazkami nie będą mieli problemów
@StaraDusza: Znasz przypadki omyłkowych wykonanych kary w tym kar śmierci? Rzadko kiedy ma się 100% pewność że dana osoba jest winna czy nie. Dlatego powinno się dawać możliwość wybronienia się takiej osobie anie dokonanie linczu przez motłoch ponieważ bardzo łatwo o pomyłkę ale trudno jest ją naprawić.
@StaraDusza: a jak się pomylą? Torturowany człowiek przyzna ci się do wszystkiego, w tym do tego czego nie zrobił, bo będzie chciał końca tortur. Masz aż takie zaufanie do służb, że wierzysz w to że nie będą znajdywać na siłę winnego i torturować go aż się przyzna bo góra chce wyniki?
@phts: Tak, to jest pomylka, ktorej nie da sie naprawic wtedy. Motloch jest straszny, bardzo boje sie motlochu zawsze. Sam sie musze bardzo bronic, zeby Bog mnie do konca pokochal, wiec mysle, ze wyczuwam, o jaki proces chodzi. Bardzo madre slowa. Tylko jest takie ryzyko, ze ktos dobrze oszuka, "wyborni sie" i potem znowu cos zmaluje. Wtedy juz trzeba motloch chyba na recydywiste puscic.
@Mortiner: "Masz aż takie zaufanie do służb, że wierzysz w to że nie będą znajdywać na siłę winnego i torturować go aż się przyzna bo góra chce wyniki?" - zastanawiam sie, czy wiesz kim jestem i mi tak odpisales, czy po prostu mi odpowiedziales na pytanie. Kocham Cie bardzo i zabiore Cie do Domu Ojca, jakos Cie znajde, Ty idziesz.
@JanuszKarierowicz: dlatego USA trzymało wieźniów w guantanamo i w Polsce, robiąc im waterboarding.

Jedyna różnica między nami a nimi jest taka - że my się tym nie chwalimy, a ujawnienie takiej informacji że jednak kogoś torturowano wzbudza kontrowersje i ma swoje konsekwencje prawne dla tych, którzy tych tortur dokonywali. Więc się z tym kryją.

Z rosją wiadome - chcą pokazać sprawczość i siłę, szkoda że po fakcie.