Wpis z mikrobloga

  • 3
@stormi: z tego co wiem brak pożycia stanowi powód do udzielenia rozwodu przez sąd, więc jeśli nie ma dzieci ani wspólnego mieszkania to Chłop powinien rzucić papierami rozwodowymi, może wtedy by się baba ogarnęła
  • Odpowiedz
@Felixu: jeśli rozpad jest tylko fizyczny to chyba na to nie dostaniesz rozwodu, czyli tylko nie uprawiacie seksu, a żona dalej gotuje ci obiadki etc, a seks jest jedyną rzeczą, której odmawia to możesz nie dostać rozwodu, ale niech wypowie się ktoś bardziej w temacie, z chęcią dowiem się jak to dokładnie wygląda w sądach
  • Odpowiedz
@stormi: z tego co wiem brak pożycia stanowi powód do udzielenia rozwodu przez sąd, więc jeśli nie ma dzieci ani wspólnego mieszkania to Chłop powinien rzucić papierami rozwodowymi, może wtedy by się baba ogarnęła


@Felixu: Są 3 warunki:

- zanik więzi uczuciowej
- zanik więzi cielesnej
- zanik więzi gospodarczej

czy jakkolwiek to oficjalnie się nazywa. Wszystkie 3 na raz muszą być spełnione.
  • Odpowiedz
@Felixu: @stormi @szczepan455 @Noonecares123 @kolejne_juz_konto @Mefju17 @luxkms78
UWAGA, BRUTALNE, kukoldy i lamusy nie czytajcie.

Chcesz mieć spokój w związku? Nie stracić majątku? Nie skończyć jako żul bezdomny?
To posłuchaj. Może uratuje ci to życie.

W 21 wieku ślub facetowi nie jest do niczego potrzebny.
A tylko zaszkodzi w co najmniej 50%, bo tyle obecnie jest rozwodów. Więc mądry facet go nie potrzebuje. A kukoldy go wezmą ale jednocześnie tracą szacunek u
  • Odpowiedz
  • 0
Chałupę najlepiej kupić samemu przed poznaniem kobiety, samochód równiez,następnie z drugim ogarniętym przyjacielem z tego samego miasta


@adamsowaanon: a co zrobić jeśli nie mam przyjaciół?
  • Odpowiedz
@Felixu: jak chcesz mieć ułożone życie, jakosciowe, to musisz dać coś światu wysilić się żeby takiego znaleźć,

Jak chcesz proste i łatwe życie to droga wolna ale nie jest to ciekawe życie
  • Odpowiedz
Wypchaj się frajerze, mam najlepszą żonę na świecie z którą od kilkunastu lat tworzę szczęśliwy, partnerski związek. Rady takich przegrywów jak ty, nie robią na mnie najmniejszego wrażenia ¯\(ツ)/¯ Ty nawet nie wiesz gdzie szukać porządnej kobiety, skoro #!$%@? coś o imprezach, może jeszcze przez Tindera? Jesteś żałosny ze swoimi radami XD


@kolejne_juz_konto: przecież nie pisałem o tobie tylko podałem sposób,
Zresztą skoro przeczytałeś to nie jesteś kukoldem,
Dodatkowo nic nie
  • Odpowiedz
@kolejne_juz_konto: jakie mieszkanie za seks????
Czy ty umisz czytać ze zrozumieniem???

Kobieta nawet w związku ma płacić część rachunków i wynajem po równo jeśli pracuje nie będąc w ciąży.
W końcu to ja poświęciłem kilka lat życia na kupno domu. Ja podjąłem ryzyko.

W normalnym związku baby też płacą rachunki i wynajem
  • Odpowiedz
Kobieta nawet w związku ma płacić część rachunków i wynajem po równo jeśli pracuje nie będąc w ciąży.

W końcu to ja poświęciłem kilka lat życia na kupno domu. Ja podjąłem ryzyko.


W normalnym związku baby też płacą rachunki i wynajem


@adamsowaanon: W normalnym związku, to macie wspólny budżet do którego wpłacacie oboje i z tego się wszystko opłaca. Tak samo jak wszystkie wydatki (a przynajmniej większość, pomijając np. prezenty) wspólnie
  • Odpowiedz