Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wykopowi frustraci, jak to mają w zwyczaju, podali zmanipulowaną informacje która wylądowała w gorących.

Angelika z Wrocławia rzeczywiście zaatakowała mężczyznę nożem. Szkoda, że wykopowe prawactwo nie dodało, że:

- Broniła swojego męża, który był dosłownie bity na oczach jej dziecka w JEJ DOMU xD
- Mąż którego broniła ją zostawił xD
- Ma na wychowaniu 4 dzieci, w tym 2 z autyzmem
- Sądy pozytywnie zaopiniowaly wniosek o ułaskawienie, mimo że wykopowe incelstwo już wydało wyrok.

Czy Angelika powinna zostać ulaskawiona? Nie wiem, ale na pewno sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje. Ale niestety chlopskorozumizm w tym pokoleniu jest silny, a każda informacja jest sprowadzona do kobiety złe, a faceci dobrzy xDD

Wszystko co przeczytacie na tym portalu trzeba 3 razy sprawdzić XD. Juz nawet nie będę wspominał o zasadzie mój dom moja twierdza, która jak widać nie dotyczy gazety wyborczej i kobiet. Oczywiście można by znaleźć więcej przykładów hipokryzji ale już szkoda strzępić ryja xD

#urojeniaprawakoidalne #wyborcza #neuropa #4konserwy #przegryw #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
deziom - Dzisiaj wykopowi frustraci, jak to mają w zwyczaju, podali zmanipulowaną inf...

źródło: temp_file3105523832929810053

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz