Wpis z mikrobloga

Znalazłem sobie taką płytę Amica "Amica PID6542PHTSUN 3.0" z opisu wydaje mi się super. Pytanie czy tak super działa realnie czy to raczej gówniany sprzęt? Może ktoś ma i podzieli się opinią?

To co mi się podoba to, że kładę garnek aktywuje się to pole i potem sliderem ustalam moc. A jak chcę robić zupę to klikam 90stopni i nie muszę pamietać jaką wartość wybrać na sliderze. Plus jest jeszcze auto-bride. Wszystko to brzmi fajnie o ile działa :D

Link do płyty: https://www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/amica-pid6542phtsun-3-0-59-2cm.bhtml

#amica #plytaindukcyjna #wyposazajzwykopem #remontujzwykopem
korin_ - Znalazłem sobie taką płytę Amica "Amica PID6542PHTSUN 3.0" z opisu wydaje mi...

źródło: amica-pid6542phtsun-3-0-59-2cm,128803921129_5

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@korin_: to jest Amica, to ma być tanie. Działać pewnie działa ale jakościowo wiele bym się nie spodziewał. Mojej mamy płyta Amica wywalała co chwilę błędy, serwisant wymieniał płytę i dalej było to samo. Koniec końców kolega elektronik ją naprawił i narazie od roku spokój. Więc osobiście i sprzętu i serwisu nie polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@chilon: a jaką płytę miała? Ta kosztuje 1.8k podobnie do elctroluxa który był by moim drugim wyborem a wiem, że u kumpla działa. Ta Amica wydaje się być jednak fajniejsza
  • Odpowiedz
@korin_: ja #!$%@?ę

NIGDY

WIĘCEJ

AMICA

może i wygląda fajnie ale działa jak gówno programowane przez przedszkolaków

Płyta dostaje #!$%@? jak tylko chuchnie się na panel dotykowy, myśli że wciskasz wszystko naraz i się wyłącza według blokady przed zalaniem.

Ale za to jak faktycznie zaczyna się zalewać bo np. makaron się wygotouje to genialna płyta zaczyna #!$%@?ć pola na maksa i jeszcze bardziej zaczyna wrzeć gar.

Do tego timer wyje bez
  • Odpowiedz
@korin_: stary z przed 4 lat ale po tym nigdy nie zaufam ich oprogramowaniu puki ne sprawdzę osobiście jak działa przed zakupem

ich zmywarka tez do dupy, zaczął rdzewieć koszyk

piekarnik tak samo #!$%@? sterowanie, jak chcesz ustawić czas pieczenia albo temperaturę to naciskając plusik trzeba czekać pół sekundy między każdym naciśnięciem a jak przytrzyma się to zamiast stopniowo coraz szybciej zwiększającego się czasu/temp zaczyna ona #!$%@?ć na maksa
  • Odpowiedz