Wpis z mikrobloga

@Fipaj: po tych bzdurach które tu wypisujesz to szczerze wątpię w bajkę o ABW.

reszta pseudo ekspertów

oczywiście prawnicy, profesorowie i doktorzy specjaliści prawa karnego UJ to są pseudo eksperci.
Konieczny jest wyrok sądu w konkretnej sprawie, chyba że @Fajpaj ma inne zdanie.

ABW doskonale wiedziało że Blida brała w łapę, tylko jakoś oskarżyć można było o danie łapówki a nie branie.
No i ktoś kto wziął łapówkę nawet oskarżony nie
  • Odpowiedz
szczerze wątpię w bajkę o ABW.


@Destylator_bigosu: a 💩 mnie interesują twoje wątpliwości (σ ͜ʖσ)

oczywiście prawnicy, profesorowie i doktorzy specjaliści prawa karnego UJ to są pseudo eksperci.

To są ludzie o określonych poglądach, którzy w ramach tychże będą prowadzili własną narrację. Deal with it.
  • Odpowiedz
@Fipaj:

a 💩 mnie interesują twoje wątpliwości (σ ͜ʖσ)

No chyba się popłaczę xD. Ta wypowiedź sporo mówi, prawda? Tyle że nie o mnie.

To są ludzie o określonych poglądach, którzy w ramach tychże będą prowadzili własną narrację. Deal with it.

To są ludzie którzy swoją narrację uzasadniają przy użyciu doskonałej znajomości prawa a nie samozwańczy pracownicy ABW,
którzy swoje jedyne słuszne wyroki
  • Odpowiedz
To są ludzie którzy swoją narrację uzasadniają przy użyciu doskonałej znajomości prawa


@Destylator_bigosu: to są ludzie, którzy nie mają wglądu do akt sprawy przez co pieprzą trzy po trzy.
  • Odpowiedz
@Fipaj: pracownicy naukowi katedry prawa UJ , z wieloletnim doświadczeniem w Prawie Karnym pieprzą trzy po trzy, bo nie wiedzą że może być coś w aktach czego nie wiedzą?
Podaj jakikolwiek przykład proszę (z ich wypowiedzi/publikacji) który byłby bzdurą, jeśli jest coś w aktach czego nie wiedzą.
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu:

który byłby bzdur

Ten gdzie twierdzą, że Blida była niewinna + napisałem już raz - w Polsce to sąd decyduje o winie, a nie banda nacechowanych lewicowym spier...niem prawników.
  • Odpowiedz
@Fipaj:

Ten gdzie twierdzą, że Blida była niewinna + napisałem już raz - w Polsce to sąd decyduje o winie

Zadajesz cobie sprawę jak bardzo sobie zaprzeczyłeś w tym zdaniu? Czy jeszcze nie?

Blida była winna, koniec kropka

Podpisano: Sąd w osobie @Fapaj który jak wiadomo decyduje o winie w Polsce
  • Odpowiedz
@Fipaj:

są dowody, że blida brała w łapę

I nie były wystarczające nawet aby oskarżyć biorącego w łapę? Sama sobie dawała w łapę?
Sąd w osobie @Fapaj taki wyrok ogłosił. Oczywiście dowodów nikt nie widział oprócz @Fapaj.

@destylator_zpsichy

bardzo lubię ten moment dyskusji gdy do interlokutora dociera jak bardzo się błaźni i jedyne co mu pozostaje
to inwektywy. Proszę, kontynuuj, nie przeszkadzaj sobie.
  • Odpowiedz
@Fipaj:

są dowody że Blida brała w łapę


Sąd Rejonowy w Siemianowicach Śląskich rozpatrzył w czwartek zażalenie na treść uzasadnienia prokuratorskiej decyzji o umorzeniu śledztwa przeciwko tragicznie zmarłej byłej polityk SLD.
Postanowienie sądu jest druzgoczące dla katowickiej Prokuratury Okręgowej.
Sędzia uznał bowiem, że prokuratura nie miała prawa powoływać się na zebrane w śledztwie dowody,
bowiem były one za słabe.

Ehhh legendarne są dowody. Coś pisałeś że to sąd w Polsce decyduje
  • Odpowiedz
@Fipaj:

przecież sam zacząłeś nazywając mnie "fapaj".

faktycznie, literówka. Tak samo jak zmienisz jedną literkę i z bigosu wyszło psiochy.

Zastrzeliła się więc nie ma kogo oskarżać, łapiesz, psioszko?

Blida nie żyje więc nie ma kogo oskarżać? XD a gość komu niby łapówkę dała to co? Zniknął? Znowu z twojego bełkotu wychodzi że sama sobie łapówkę dała xD bo przecież nie ma nikogo innego do oskarżenia xD

Tak, tak i ABW
  • Odpowiedz